reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Też mam GBS dodatni. Przed cc dostanę antybiotyk. W sumie to nie wiem po co przy cc antybiotyk podawać przy tym wyniku, ale widocznie takie procedury mają lekarze.
 
reklama
Też mam GBS dodatni. Przed cc dostanę antybiotyk. W sumie to nie wiem po co przy cc antybiotyk podawać przy tym wyniku, ale widocznie takie procedury mają lekarze.

Antybiotyk i tak byś dostała przed CC:) taka profilaktyka z tego co pamiętam to chodzi o bakterie ze szpitala pałeczki ropy czy jakoś tak:)
 
Dzięki. Upomnę się jak będę na następnej wizycie. Ale dzisiaj duszno. Ciekawe jak będzie jutro bo będę się zajmować 3letnimi bratankami od rana a o 17ej jest przedszkolny festyn. Wam tez tak się wpijają te stopki do pięt? Koszmar. Jak zapomnę od czasu do czasu poprawić to mam taką bolącą kreskę. Nie mam jeszcze sandałów bo niebyło kiedy kupić i masa wydatków była. Męczę się w takich czółenkach na średnim koturnie. Balerinek i sportowych nie lubię niestety.
 
Dzięki. Upomnę się jak będę na następnej wizycie. Ale dzisiaj duszno. Ciekawe jak będzie jutro bo będę się zajmować 3letnimi bratankami od rana a o 17ej jest przedszkolny festyn. Wam tez tak się wpijają te stopki do pięt? Koszmar. Jak zapomnę od czasu do czasu poprawić to mam taką bolącą kreskę. Nie mam jeszcze sandałów bo niebyło kiedy kupić i masa wydatków była. Męczę się w takich czółenkach na średnim koturnie. Balerinek i sportowych nie lubię niestety.
Tak, ale na szczęście nie we wszystkich :) niektóre są taki fajne, luźniejsze :)
 
Mecenasowa27 - 24.05, chłopiec

2. DareToBe - 25.05, dziewczynka
3. Just&yna - 26.05, dziewczynka Pola
4. ewcia2102 - 27.05, dziewczynka Alicja
5. kasiaa12 - 31.05
6. tymtyrymtym - 31. 05, dziewczynka
7. maćku - 31.05, chłopiec

Dziewczyny z terminem na maj coś rzadko się zgłaszają z obecnością [emoji4] @Mecenasowa, @DareToBe, @Just&yna co u Was? Terminy na ten tydzień- coś się dzieje, jakieś objawy?
 
Mecenasowa27 - 24.05, chłopiec

2. DareToBe - 25.05, dziewczynka
3. Just&yna - 26.05, dziewczynka Pola
4. ewcia2102 - 27.05, dziewczynka Alicja
5. kasiaa12 - 31.05
6. tymtyrymtym - 31. 05, dziewczynka
7. maćku - 31.05, chłopiec

Dziewczyny z terminem na maj coś rzadko się zgłaszają z obecnością [emoji4] @Mecenasowa, @DareToBe, @Just&yna co u Was? Terminy na ten tydzień- coś się dzieje, jakieś objawy?
Mecenasowa27 i DareToBe już maja poród za sobą i dzieciaczki przy sobie :)
 
Mecenasowa27 i DareToBe już maja poród za sobą i dzieciaczki przy sobie :)
Ooo żesz! [emoji33] i my o tym nic nie wiemy??
To super! Gratulacje i dużo zdrówka dla Was i Waszych dzieciaczków! [emoji323] [emoji8] odezwijcie się jak będziecie mieć chwilkę no i pochwalcie się pociechami [emoji4]
 
reklama
Do góry