reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Laski, zaszalalam dzisiaj i kupiłam sobie...... mopa do podłóg [emoji16] nie ma to jak w prawie 9 miesiącu aktywnie spędzać czas w domu [emoji14] no robić sobie takie cudowne prezenty.
Ale mam wypasiony, bo obrotowy z Viledy, więc z palcem w.....nosie będę wycierać podłogi [emoji13] no normalnie perfekcyjna pani domu haahahaha. Jutro próba generalna, obym się tylko nie zapomniała przy tym myciu [emoji41]
 
reklama
Laski, zaszalalam dzisiaj i kupiłam sobie...... mopa do podłóg [emoji16] nie ma to jak w prawie 9 miesiącu aktywnie spędzać czas w domu [emoji14] no robić sobie takie cudowne prezenty.
Ale mam wypasiony, bo obrotowy z Viledy, więc z palcem w.....nosie będę wycierać podłogi [emoji13] no normalnie perfekcyjna pani domu haahahaha. Jutro próba generalna, obym się tylko nie zapomniała przy tym myciu [emoji41]
Ty kupiłaś sobie mopa a ja nowy odkurzacz i żelazko :D
 
@Bea.K84 i @agata.a to szalejecie:D mop z viledy jest świetny i myje się nim rewelacyjnie:)


Ja się męczę z przeziębieniem w dalszym ciągu.... Rano już było super a teraz od nowa leci mi z nosa i mam taki kaszel ze
masakra:(
 
@Bea.K84 i @agata.a to szalejecie:D mop z viledy jest świetny i myje się nim rewelacyjnie:)


Ja się męczę z przeziębieniem w dalszym ciągu.... Rano już było super a teraz od nowa leci mi z nosa i mam taki kaszel ze
masakra:(
Kurcze,może to jednak jakaś alergia?[emoji53] teraz tyle tych pyłków w powietrzu, że oblepiają każdy cm samochodu, krzeseł ogrodowych etc..
 
Właśnie, wiem że któreś z Was biorą SlowMag. Dzisiaj zakupiłam bo zwykłego magneB6 nie było. No i zastanawiam się ile mam brać? Tego zwykłego magnezu brałam 3x2, ale ze tutaj to lek, to nie wiem... ile Wy zażywacie?
 
Ty kupiłaś sobie mopa a ja nowy odkurzacz i żelazko :D
Nam się zepsuł odkurzacz i mąż kupił nowy. Nie pytaj ile zapłacił..[emoji15]
Ale niech ma zabawkę.[emoji23]
BedKe jeszcze chętniej odkurzał. Na razie jest pod wrażeniem jak dużo on syfu wciąga ( choć ma mniejszą moc niż nasz poprzedni, ale Daysony ponoć tak mają).
 
Kurcze,może to jednak jakaś alergia?[emoji53] teraz tyle tych pyłków w powietrzu, że oblepiają każdy cm samochodu, krzeseł ogrodowych etc..
Zdecydowanie to nie alergia alergią tylko w weekend mnie zawiało i bolały mnie zatoki także tego....

@Bea.K84 ja biore Asmag z B6 który jest lekiem i biorę 2 rano i 2 wieczorem. Jak mam skurcze w ciągu dnia to dorzucam w południe 1

@KikaRika a myślałam że mój to taki fan nowości;D chociaż masz odkurzanie z głowy aż się nie znudzi. Mój to ewidentnie marzy o irobocie:) i robocie do mycia okien:)
 
Zdecydowanie to nie alergia alergią tylko w weekend mnie zawiało i bolały mnie zatoki także tego....

@Bea.K84 ja biore Asmag z B6 który jest lekiem i biorę 2 rano i 2 wieczorem. Jak mam skurcze w ciągu dnia to dorzucam w południe 1

@KikaRika a myślałam że mój to taki fan nowości;D chociaż masz odkurzanie z głowy aż się nie znudzi. Mój to ewidentnie marzy o irobocie:) i robocie do mycia okien:)
Ja to ogólnie marzę o kimś do sprzątania, kimś z krwi i kości [emoji23] hahaahahaha, bo co mi z nowinek jak trzeba samemu z tym ganiać. No ale marzenia swoją drogą a rzeczywistość... Life is brutal, and full of zasadzkas, and sometimes kopas w dupas [emoji13]
 
Ja to ogólnie marzę o kimś do sprzątania, kimś z krwi i kości [emoji23] hahaahahaha, bo co mi z nowinek jak trzeba samemu z tym ganiać. No ale marzenia swoją drogą a rzeczywistość... Life is brutal, and full of zasadzkas, and sometimes kopas w dupas [emoji13]

Święte słowa:D ja bede miała pomoc przy sprzątaniu jak się wykończony wykańczając nasz dom... To będzie pewnie jeden jedyny raz...pod warunkiem że się wykończymy właśnie:p chyba że padnę jak będziemy kładli kafle:p
 
reklama
@K8y są też chińskie "iroboty", czytałam kiedyś artykuł w którym porównywali te chińskie z orginalnymi. Ponoć dorównują oryginalowi. Ale nie pamoetam jaka to forma była..
 
Do góry