reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też nie mówiłam nikomu z rodziny. Ale u nas to będzie gadane zaraz że to wpadka :biggrin2:, mam to gdzieś. Teściowej też najchętniej nie mówiłabym wcale...
 
reklama
Ostatnio miesiączkę miałam 26 sierpnia i z kalkulacji usg Mi wyszło że zaszłam 14.09. Mam cykle ok 30 dniowe ale był czas ze były 20 dniowe więc różnie bywało. Teraz miałabym dostać ok 24.10

Myśl pozytywnie :) #womanpower
24 września okres [emoji14] Oki
Ja ost okres .miałam14ego
Mam nadzieję że za tydzień będzie widać serduszko[emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas teść ma 7.11 Ale z mężem nie wytrzymaliśmy więc rodzice już wiedzą
Siostra ma 28.10 więc mojej rodzinie, rodzeństwu i idziadkom powiem za tydzień, a na urodzinach teścia rodzinie męża. Do świąt wytrzymać nie ma szans [emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chce właśnie w święta powiedzieć rodzinie mojego chłopaka tylko dla niego to robie bo to jego rodzina ja bym im nie powiedziała.

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
24 września okres [emoji14] Oki
Ja ost okres .miałam14ego
Mam nadzieję że za tydzień będzie widać serduszko[emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno będzie serduszko u Ciebie [emoji1]
24 września okres [emoji14] Oki
Ja ost okres .miałam14ego
Mam nadzieję że za tydzień będzie widać serduszko[emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom


Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Moja kochana tesciowka swojej wnuczki nie widziala juz hm 2.5miesiaca nie zachodzi ani nic. Chyba nie ma świadomości co robi ale mi to na reke niechce zmian;) z moim mezem jesteśmy szczęśliwi chodz on ma zal zw tak sie dzieje ale niestety nie przewidziala ze miłość do córki może byc silniejsza od niej

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@malaczarnaaga ja niestety mam swoją mamę 1200km od siebie... tutaj w sumie nie mam nikogo ze swojej rodziny prócz męża i syna... chodź mama obiedzala ze jak będę w ciąży to przyjedzie do mnie żebym podczas porodu nie martwila się co zrobię z synkiem i pierwsze noce będzie nam pomagać :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anulka trzymam kciuki...

AgaRs90 zdrówka!

U nas wie moja mama z racji że mieszkamy w jednym domu i ona zajmuje się mała jak ja pracuję, na zmianę mamy grafiki ułożenie, a że od tygodnia nie chodzie do pracy to musiałam jej powiedzieć;)
Wie też kilkoro naszych najbliższych znajomych i tyle..
Teście nie wiedzą, na razie im nie mówimy, mąż nie chce bo teściowa jest jaka jest, wiec jak mamy wysłuchiwać co musimy i co powinniśmy to sobie darujemy na razie...
A poza tym nie chcemy żeby szwagier się dowiedział bo jego żona dzwoniła do mnie jakiś czas temu zapytać się czy mamy wózek, kt oni nam DALI po dzieciach jak się młoda urodziła, bo jej siostra by go chciala, a termin na kwiecień ma...
Więc podarujemy ten ponad 6 letni wózek, jej siostrze, kt ma co najmniej 4x więcej pieniędzy miesięcznie niż my a my sobie coś odkupimy w lepszym stanie i wygodniejszy...
Najlepiej szwagierka stwierdzila że jak my go będziemy potrzebować to nam go dają znów..Powiedziałam jej że może być tak, że będziemy go potrzebować jak siostra będzie go jeszcze używać, ale nie zajarzyła...;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry