reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To późno ! Ja bym nie wytrzymała. Taka radością muszę się podzielić:D u nas wiedza tylko teściowie i moja mama. Za tydzień jak będzie karta ciąży to powiemy całej reszcie :)
Jutro idę do szefowej, niech się szuka kogoś na moje miejsce :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
cała rodzina w Polsce. może gdyby byli tutaj i kontakt był codziennie to by było inaczej.a tak tylko telefonicznie raz na 2 -3 m-ce to tak w sumie tylko informacyjnie. bliskim znajomym stąd pewnie powiemy wcześniej bo a to jakiś wyślij na piwko a to jakaś imprezka a ja nagle przestałam pić no i nie palę ( palilam przed ciaza nirstety) więc zaraz będzie dopytywanie czemu itp....

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie rodzina nie wie. Powiedziałam tylko przełożonym i czterem koleżankom ze z mojej zmiany. W mojej pracy trzeba dużo dźwigać a ja mam zakaz od lekarza więc i tak by się wydało jak bym cały czas prosiła o wyręczenie mnie. Rodzinie powiemy dopiero po zabiegu. Pewnie ok.15 tyg.
 
U mnie w listopadzie Tesciowa ma Ur i tato wiec wtedy się dowiedzą nie wytrzymam do świat a dwa troszkę brzuch się zaokrąglił tak ze sami by zobaczyli
 
no zesz kurde umylam wreszcie to nieszczesne okno u corki i zaczal lac deszcz.ech mogłam sobie pospać.. ..[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w listopadzie Tesciowa ma Ur i tato wiec wtedy się dowiedzą nie wytrzymam do świat a dwa troszkę brzuch się zaokrąglił tak ze sami by zobaczyli
U mnie tesciowa ma urodziny 27 paźdZiernika ale jej nie powiem. Dowie się ostatnia. SZybciej obcym powiem ni jej

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas teść ma 7.11 Ale z mężem nie wytrzymaliśmy więc rodzice już wiedzą
Siostra ma 28.10 więc mojej rodzinie, rodzeństwu i idziadkom powiem za tydzień, a na urodzinach teścia rodzinie męża. Do świąt wytrzymać nie ma szans [emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@TamiSu ja najchętniej tez bym teściowej nie mówiła... jak dowie się ze jestem w ciąży to całkiem mnie znienawidzi i będzie obgadywac na prawo i lewo [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A tam moja juz mnie obgaduje a nienawiść to delikatne okreslenie.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To który dzień cyklu masz teraz?
I kiedy miałaś ostatni termin miesiączki?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatnio miesiączkę miałam 26 sierpnia i z kalkulacji usg Mi wyszło że zaszłam 14.09. Mam cykle ok 30 dniowe ale był czas ze były 20 dniowe więc różnie bywało. Teraz miałabym dostać ok 24.10

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
reklama
@TamiSu ja najchętniej tez bym teściowej nie mówiła... jak dowie się ze jestem w ciąży to całkiem mnie znienawidzi i będzie obgadywac na prawo i lewo [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe ja na szczęście nie mam teściowej i nie zamierzam [emoji1] miałam jedna i 3 lata się do niej nie odzywałam. Mam kochana mamę zreszta przedszkolanke więc mnie wesprze we wszystkim.

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Do góry