reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Heheh u mnie będzie to samo

Moja mamuśka zaraz powie , ze chyba na głowę upadłam ....dlatego jescze nie mowie bo soe denerwować nie chce.

Teściowa szczęśliwa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
u nas pewnie będzie to samo i wszyscy będą myśleć że to wpadka.z tym że my akurat się tym kompletnie nie przejmujemy. już dawno minęły czasy kiedy uzaleznialam swoje decyzje od opinie innych.18 lat skończyłam daaaawnoooo temu [emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
strasznie się czyta takie opowieści. dla mnie to nie pojęte czemu najbliżsi sobie ludzie tak sobie uprzykszaja życie zamiast się wspierać i szanować.wspolczuje wszystkim którzy muszą przechodzić przez takie chore sytuacje w "rodzinie" jakby nie było.ale ponoć ż rodzina to się najlepiej na zdjęciu wychodzi[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kasiaa12 Wiem co czujesz ja takie rzeczy że powinniśmy się rostać słyszę teraz gdy tworzymy dobry zwiazek i cudna rodzine. Ale zazdrość ponad wszytko bo jej się synka odebrało oczko w głowie :< cholernie mnie boli jej zachowanie. Noe raz mowilam mojemu ze zobaczy w koncu ze ludzie to swin ie i malo komu ufac mozna ale nie spodziewalam sie ze to moze byc jego matka taka swinia ktora jego wlasnej corki nie akceptuje JEDYNEJ wnuczki.
 
Aaa i Jeszce była mowa o zwracaniu się do teściowej MAMO.
Ja mam jedną matkę i teściowa to wie, że w życiu się tak do niej nie zwrócę.. niezależnie od tego jakie będziemy miały relacje :)


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobitki usmiechajcie die:-)naszczescie Z tymi tesciowymi nie mieszkacie... Wiec prosze o usmiech zawsze mogla byc gorzej no... Kawalerka WY Z partnetami I no dokladke zla zgorzkniala tesciowa ogladajaca cale dnie brazylijskie seriale :p;-);-);-)
 
O ja też mogę na pisać o mojej teściowej książkę tylko nie wiem jaki byłby tytuł [emoji23] @Weronika-monika3636 ja dopiero ze swoją nie mieszkam o 9 miesięcy wcześniej ponad 2 lata pod jednym dachem.... Moja była jak do rany przyłożyć a jak tylko wróciłam z synkiem do domu to się zaczęło piekło na ziemi... Ona mnie psychicznie niszczyła... największe pretensje ma o to ze siedzę w domu i nie pracuje i ze jak kupowalismy dom to on idzie na nas dwoje a nie tylko na męża... naszego synka w ogóle nie uznaje co z tego ze da jakiś tam prezent na święta czy urodziny ale raczej nie tylko o to chodzi? 2 tygodnie temu robiliśmy urodziny synka to jak weszli to ani się nie przywitała z swoim wnukiem i przez cały czas miała na rękach synka swojej córki.... moje dziecko jest jak powietrze.... na mój temat gada takie rzeczy ze szkoda slow... a to co się działo jak mieszkaliśmy razem to się w głowie nie mieści a j jakby ktoś mi opowiadał coś takiego to w życiu bym w to nie uwierzyła.... teraz na szczęście rzadko ja widuje ale co mąż do niej dzwoni to czymś mnie wkurza.... a I ja do niej mowie cały czas na pani. A chodźby nawet zaproponowała żebym mówiła do niej mamo to bym jej powoedziala ze ma się w czoło stuknac... raz za to jak nas traktuje a dwa mamę mam tylko jedna

A z innej beczki ludzie ha cały czas jestem głodna! :o
W pierwszej ciąży tez byłam 2 razy w mcd. Jestem zasady ze wszystko można jesc w ciąży ale z rozsądkiem. Jedynie alkoholu nie tykam chociaż i tak pije od święta bo nie przepadam i nie pale papierosów.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widać nie bez powodu biorą się kawały o tesciowych. Moja na szczęście mieszka 600km stąd i widzimy się kilka razy w roku.

Witam nowe mamuski i spokojnych miesięcy :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj mąż dziennie wypisuje z moimi rodzicami [emoji23] czasami częściej jak ja [emoji23]

@kasiaa12 to tak jak u mnie! Czasami aż mam ciarki jak dobie po myślę że muszę jej powiedzie o ciąży

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dlaczego musialysmy trafić na takie zolzy?

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tam zaraz zołzy, moja jest dodany przyłóż, jeśli się robi po jej myśli i według jej zasad.[emoji12]
A że my z meżem mamy swój rozum i nie robimy tak jak kiedyś, tylko dlatego że "kiedyś tak robiono bo tak" to jest kontakt ciągły.
A braciszek z żonka robią tak jak mamusia mówi..Szwagierka dzwoni z każdą pierdołą do teściowej bo to taka sierota co obiadu dzieciom do porządku ugotować nie potrafi ( byliśmy świadkami jak nie spełnia 1,5rocznemu dziecku pomidorowa z soku z kartonu robiła, podgrzała sok, dorzuciła makaron i voula obiad jak się patrzy...)
Szwagier codziennie dzwoni do rodziców, najczęściej na Skype..
A teraz jak widadzą z perspektywy czasu jak my do je w kaszę dmuchać nie damy i dziecko po swojemu wychowujemy to mówią że fajnie mamy... Albo teraz po 6 latach nie potrafią jej zachowania zmienić,bo już im weszła na głowę...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry