reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Anulka mam nadzieje ze będzie dobrze.

U nas nikomu prawie nie mówiliśmy. Ja tylko siostrze ciotecznej. A mąż kolegom się pochwalił.
Reszta dowie się w grudniu w urodziny synka. Nie chcemy mówić bo boimy się powtórki z pierwszej ciąży a tak to będzie już po 15 tyg.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
No ja też się boję. Dziś mnie strasznie jajniki i krzyz boli jak przed okresem. A ok 24 spodziewany okres [emoji20]

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
reklama
Wasze rodziny już wiedzą?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja byłam tak zaskoczona że mojej mamie i tacie powiedziałam jak test zrobiłam. Rodzice chłopaka dowiedzieli się po wizycie u lekarza ale ich poinformowałam że to wczesna ciąża i mają zachować dla siebie informacje. Wiedzą jeszcze moje dwie przyjaciółki i kolega. Nikt więcej. Na tym na teraz poprzestaniemy.

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
To późno ! Ja bym nie wytrzymała. Taka radością muszę się podzielić:D u nas wiedza tylko teściowie i moja mama. Za tydzień jak będzie karta ciąży to powiemy całej reszcie :)
Jutro idę do szefowej, niech się szuka kogoś na moje miejsce :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Heheh i super [emoji1]

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
A ja mam ochote powiedziec wszystkim moj Ł chce zaczekac do 10tc a ja nie wytrzymam tyle pierwsza ukrywalam do 4m bo zagrozona byla

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My jeszcze nie mówiliśmy nikomu poza moim szefem ;) I mam nadzieję, że tak się uda tajemnicę dotrzymać do Świąt :D (kombinuję jak fajnie przekazać najbliższym - nie wykluczam jakiegoś fajnego kubka z moim Stasiem w koszulce, że jest starszym bratem ;))
 
A ja jednak nie dołączę, dostałam wczoraj krwawienie, chyba miesiączka (nie mam pewnosci bo mój ginekolog mówił, ze przy pozamacicznej którą podejrzewa może wystąpić krwawienie) lekarz kazał zrobić jeszcze Bete. Po południu będą wyniki. Nigdy tak długo mi się okres nie spóźniał- 2 tygodnie i ten test pozytywny... Sama nie wiem co myśleć.
Bardzo przykro :(
 
@Anulka <3 mimo wszystko mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

@AgaRS90 ja pierwszy trymestr w pierwszej ciąży byłam na antybiotykach i lekarka mi tłumaczyła ze mniej szkody zrobi antybiotyk dziecku niż stan zapalny czy choroba

U mnie nikt nie wie i nikt się nie do wie do pierwszej wizyty to będzie gdzieś 9 tydzień. W pierwszej ciąży tez mówiłam zaraz po pierwszej wizycie

Ja dzisiaj na obiad zrobiłam sobie zupę szparagowa z makaronem a teraz kończę robić galaretki do pucharkow i mam nie ludzka ochotę na makowca a nigdzie maku nie mogę dostać [emoji31]



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry