reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Na zaparcia przez jakiś czas działało u mnie kiwi. 2 co drugi dzień. Do tego mają dużo wit.c ale nie wiem czy to hormony czy coś innego i już nie działa
 
reklama
Na zaparcia przez jakiś czas działało u mnie kiwi. 2 co drugi dzień. Do tego mają dużo wit.c ale nie wiem czy to hormony czy coś innego i już nie działa
Kiwi nienawidzę, jakaś trauma z dzieciństwa. A witaminę C udaje mi się jeszcze suplementować tym: Link do: Sok z żurawiny 100% Herbarium, 250 ml - Produkt - Biedronka.pl chociaż mam wrażenie, że ogołociłam już większość pobliskich biedronek. A szkoda, bo jest naprawdę super, piję rozcieńczony z wodą i mam wrażenie, że parę razy już uratował mnie od infekcji.
 
@Naan podobno ugotowane buraczki dobrze robią na mnie nie działa nic:( będę za 1,5 tygodnia to poproszę o jakieś leki bo jestem tak ociężała że masakra:(
 
Do tej pory nie miałam, ale faktycznie ostatnio perystaltyka widocznie mi zwolniła :/ idę szukać błonnika :D

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
To ja znowu wybitnie nie narzekam na to, wbrew przeciwnie.
Przed ciąża chodziłam do ubikacji co 2, 3 dni.. teraz zdarza mi sie isc 2, 3 razy dziennie i żadnych problemów nie mam.
Chyba to przez ilosc pochłanianego jedzenia[emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piszecie o tych zaparciach ja ci prawda nie mam z tym problemu ale zrobiłam owsianke na śniadanie z suszonymi śliwkami siemię lniane, żurawina.. Pycha wyszła [emoji4]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
To ja mam dzis kanapki [emoji7]
Mmmm[emoji173]
fc987b268a329a51d23122c553967781.jpg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiwi nienawidzę, jakaś trauma z dzieciństwa. A witaminę C udaje mi się jeszcze suplementować tym: Link do: Sok z żurawiny 100% Herbarium, 250 ml - Produkt - Biedronka.pl chociaż mam wrażenie, że ogołociłam już większość pobliskich biedronek. A szkoda, bo jest naprawdę super, piję rozcieńczony z wodą i mam wrażenie, że parę razy już uratował mnie od infekcji.
Też go uwielbiam :) Pomagał mi na częste infekcje pęcherza właśnie.
Niestety u mnie w biedronce już długo nie ma.
Ale znalazłam sok żurawinowy 100% w netto i duża butelka, starcza mi spokojnie na 2-3 dni. Też piję rozcieńczony, bo taki cierpki smak wrrr :)
Link do: 100% sok (żurawina/aronia/czarny bez) 750ml za 7,19zł @ Netto - Pepper.pl
 
@Naan podobno ugotowane buraczki dobrze robią na mnie nie działa nic:( będę za 1,5 tygodnia to poproszę o jakieś leki bo jestem tak ociężała że masakra:(
Buraczków nie próbowałam. Od lekarza mam macrogol i elektrolity 1-2 razy dziennie. Na początku 1 działał a teraz muszę brać dwa a i tak działa raz na parę dni :oo2: tak jakby ciało się uodparniało. Tragedii nie ma ale przy szwie po takim wypróżnieniu mam mniejsze albo większe plamienia
 
Cholera, staram się pić po 2l wody dziennie, miałam nadzieję, że to wystarczy... Ale poproszę lekarza o sprawdzenie nerek następnym razem, to już jakis kierunek :) dzięki!

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety nie pije prawie nic:/ strasznie o tym zapominam..
Herbata dziennie i to o ile.. do tego kilka lykow wody jak czuje pragnienie i to tyle;/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też go uwielbiam :) Pomagał mi na częste infekcje pęcherza właśnie.
Niestety u mnie w biedronce już długo nie ma.
Ale znalazłam sok żurawinowy 100% w netto i duża butelka, starcza mi spokojnie na 2-3 dni. Też piję rozcieńczony, bo taki cierpki smak wrrr :)
Link do: 100% sok (żurawina/aronia/czarny bez) 750ml za 7,19zł @ Netto - Pepper.pl
To ja takie soki kupuje w Carrefour.
Ost sok z aroniii 100 % tloczony 0.475 ml za 7zl na promocji. W lodówce można trzymać 10 dni. Sa tez inne, wyciskanie z malin, czarnej porzeczki, żurawiny wlasnie.. tez dodaje do herbaty lub do wody.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry