reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dzień dobry! Dziewczyny, wczoraj miałam w domu zlot czarownic, moja kuzynka zarzuciła temat 'Jezu Ewa ale Ty masz nisko ten brzuch! To niedobrze!', wszystkie zgodnie potakiwały i oglądały mnie, byłam zła i czułam się jak małpa w zoo. No i mam kolejny powód do stresu, no bo 'to NIEDOBRZE'[emoji19]
80c948713d0c61d48be3db2e8f52c2a3.jpg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom

Gdzie on jest opadnięty?? Bo ja nie widzę :) Głupot Ci nagadały, nie przejmuj się. Brzuch jest tam gdzie ma być, a do opadnięcia przed porodem jeszcze ma dużo czasu :)
 
reklama
@Ewa.se Może masz taką budowę. Nie bój żaby (jak to mawia mój tata)
Wracając do tej mojej szyjki to lekarz chyba ze dwa razy zapewnił że jest całkiem dobrze tylko troche słabsza więc chyba nie jest tak źle. Luteina, unikanie przemęczenia wystarczą, z przytulankami też możemy się trochę ograniczyć. Ogólnie jestem spokojna. Mam silny organizm. Będzie dobrze :)
Wy się też nie stresujcie. Strach jest wrogiem człowieka. Taka też rada co do porodu. Zazwyczaj wszelkim poważnym bólom towarzyszy strach który działa na niekorzyść. Trzeba sobie uświadomić że ból przy porodzie jest potrzebny i nie zrobi nam krzywdy. Mi to bardzo pomogło przy drugim porodzie. Eliminacja strachu to olbrzymie wsparcie dla organizmu i psychiki. Damy radę :)
IMG_20180314_220145.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180314_220145.jpg
    IMG_20180314_220145.jpg
    5,8 KB · Wyświetleń: 385
Hej dziewczyny czy któraś ma łożysko na przedniej ścianie ? Bo ja właśnie mam i straszą mnie CC

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
To akurat normalne. Moze Twojemu lelarzowi chodzili o łożysko przodujace, a nie na przedniej ścianie, bo to dwie rozne rzeczy...
Mamaginekolog o tym pisała czym sie rozni: Link do: Łożysko przodujące a łożysko na przedniej ścianie - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet



Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem ostatnio dość mocno zestresowana, kiepsko się czuję, w sumie to coraz gorzej. I złe myśli mnie nachodzą. Dlatego może jestem przewrażliwiona. A 'doświadczone' mamusie zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia :/

A co do łożyska, w PL lekarz też mi powiedział że mam łożysko na przedniej ścianie i że jest to pozycja jak każda inna i nie ma żadnego wpływu ani na ciążę ani na poród.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny mają rację, nie daj się nastraszyć :) ja się stresowałam w pierwszej połowie ciąży bardzo przez krwawienie (jednorazowe i niegroźne), teraz się uspokoiłam trochę. Wiadomo, są lepsze i gorsze dni i czasem jak słabo się czuję i mam skurcze, to tego dnia staram się nie forsować, ale jak mam lepszy dzień, to zwiększam aktywność i dzięki temu mam lepsze nastawienie :) trzeba myśleć pozytywnie :)
 
brzusio28.JPG

Mój brzusio intensywnie rośnie, dosyć mocno wystaje do przodu, z kolei na boki nie rozchodzi się wcale ;) trochę zaczynają boleć plecy, więc staram się ćwiczyć jakieś rzeczy na kręgosłup, chociaż po parę minut
 

Załączniki

  • brzusio28.JPG
    brzusio28.JPG
    15,7 KB · Wyświetleń: 477
Dzień dobry! Dziewczyny, wczoraj miałam w domu zlot czarownic, moja kuzynka zarzuciła temat 'Jezu Ewa ale Ty masz nisko ten brzuch! To niedobrze!', wszystkie zgodnie potakiwały i oglądały mnie, byłam zła i czułam się jak małpa w zoo. No i mam kolejny powód do stresu, no bo 'to NIEDOBRZE'[emoji19]
80c948713d0c61d48be3db2e8f52c2a3.jpg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Nisko?? Nie powiedziałabym.... Chyba że totalnie nie wiem co to znaczy.... Znaczy jak patrze na swój to bym powiedział, że mam niżej! Ale mnie póki co nikt nie zwrócił na to uwagi ;)
 
Orientujecie się ile czasu można mieć koszyk nie wykupiony na gemini ? jest jakiś czas? Bo chcę sobie spakować , ale na pewno nie zamówię tego w ciągu 2 tyg, chcę sobie dokładać aż będę wiedzała że jest juz wszytsko co może chwilę potrwać:p
 
Orientujecie się ile czasu można mieć koszyk nie wykupiony na gemini ? jest jakiś czas? Bo chcę sobie spakować , ale na pewno nie zamówię tego w ciągu 2 tyg, chcę sobie dokładać aż będę wiedzała że jest juz wszytsko co może chwilę potrwać:p
Chyba bez ograniczeń. Jedyne co to będzie Ci się np pokazywała informacja o produkcie jak zniknie z oferty.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, podłamałam się trochę... Wstałam dzisiaj z mega opuchniętymi stopami, nie dam rady butów założyć. Zawsze rano było ok, a dzisiaj mam nogi jak niedźwiedź. Jutro wizyta u lekarza, boję się co powie
 
Do góry