reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dzień dobry! Dziewczyny, wczoraj miałam w domu zlot czarownic, moja kuzynka zarzuciła temat 'Jezu Ewa ale Ty masz nisko ten brzuch! To niedobrze!', wszystkie zgodnie potakiwały i oglądały mnie, byłam zła i czułam się jak małpa w zoo. No i mam kolejny powód do stresu, no bo 'to NIEDOBRZE'[emoji19]
80c948713d0c61d48be3db2e8f52c2a3.jpg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak ja nie lubię takich "życzliwych". Sieją niepotrzebny ferment. Każda kobieta jest inna i ma inną budowę ciała jak i każda ciąża jest inna. Ile to ja u swojej ginekolog mitów obalilam odnośnie ciąży, które usłyszałam od właśnie takich osób. Się nie przejmuj, masz ładny brzuszek [emoji6] i na pewno wszystko jest dobrze.

Napisane na Lenovo TB3-850M w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Racja, będę się bardziej oszczędzać. Mam pretekst zeby męża troche bardziej wykorzystac do pomocy. Biedak się tym przejął. Co do tabletek to mam falvit ale widzę że ma braki. Wybiorę coś lepszego. Mojej znajomej lekarka powiedziała, "nie brać tabletek bo później rodzą się za duże dzieci" posłuchała.. :eek:
 
Hej dziewczyny czy któraś ma łożysko na przedniej ścianie ? Bo ja właśnie mam i straszą mnie CC

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ewa.se ja mam podobnie brzuch jak Ty i moja szyjką ma ponad 4cm. Dziecko nisko że nie mogę nóg podnieść do góry ani kucnąć. Lekarka mi mówiła że wszystko ok.

@angela21_21 ja mam na przedniej ścianie i nie jest to wskazanie do cesarki. Jednak to Twój lekarz będzie decydował co i jak.

@nixie zawsze możesz zadzwonić do lekarza i zapytać czy możesz być aktywna seksualnie nadal czy nie:)
 
Dzień dobry! Dziewczyny, wczoraj miałam w domu zlot czarownic, moja kuzynka zarzuciła temat 'Jezu Ewa ale Ty masz nisko ten brzuch! To niedobrze!', wszystkie zgodnie potakiwały i oglądały mnie, byłam zła i czułam się jak małpa w zoo. No i mam kolejny powód do stresu, no bo 'to NIEDOBRZE'[emoji19]
80c948713d0c61d48be3db2e8f52c2a3.jpg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Twój brzuch wciąż rośnie - na szkole rodzenia mówili, że opada koło 36tc. Czyli najpierw musi jeszcze trochę podrosnąć ;) poza tym gdzie ten brzuch ma być żeby im było wysoko, nad cyckami? Bez przesady...
 
reklama
Ja jestem ostatnio dość mocno zestresowana, kiepsko się czuję, w sumie to coraz gorzej. I złe myśli mnie nachodzą. Dlatego może jestem przewrażliwiona. A 'doświadczone' mamusie zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia :/

A co do łożyska, w PL lekarz też mi powiedział że mam łożysko na przedniej ścianie i że jest to pozycja jak każda inna i nie ma żadnego wpływu ani na ciążę ani na poród.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry