reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Jezeli nie ma tych typowo dzieciecych to pewno zwykly proszek w wersji bardziej eco-friendly spelni tą role. A jak cos zawsze warto dodac opcje dodatkowego płukania.

A Dziewczeta na ktory tydzien ciazy planujecie miec poprane i poprasowane ciuszki?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
ja przed 37 tygodniem planuję już być zwarta i gotowa ;) więc ubranka zacznę przygotowywać najpóźniej na początku maja :)
 
reklama
Jezeli nie ma tych typowo dzieciecych to pewno zwykly proszek w wersji bardziej eco-friendly spelni tą role. A jak cos zawsze warto dodac opcje dodatkowego płukania.

A Dziewczeta na ktory tydzien ciazy planujecie miec poprane i poprasowane ciuszki?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie dodatkowe płukanie i bardzo mała iść proszku, ja bym tak zrobiła.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

@Ewa.se a może znajdziesz jakieś hipoalergiczne płyny do prania? Coś jak u nas z Białego jelenia?
 
Ja też wychaczylam lovele z biedronki za 13.89[emoji12] I też po świętach zaczynam prać bo wolę żeby były takie z dworu i sloneczka...

My po świętach właśnie piwinnisny mieć już gotowy kącik dla maluszka więc akurat wtedy poprac i poukładać żeby czekało gotowe czysciutkie [emoji846]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko... Ja mam jak do tej pory 3 pary śpioszków i parę pieluch dla Małego a Wy już planujecie pranie i macie gotowe kąciki dla dzieci... Stresuje się :D Hehe ale tak serio to też chciałabym być gotowa do połowy maja z rozłożonym łóżeczkiem i wypranymi ciuszkami :) Fajnie, że już będzie ciepło na tego typu działania :)
 
Ja mam termin na 3 więc chciałabym tak serio po majówce być gotowa [emoji6] a jak po świętach zacznę to myślę że spokojnie damy radę. Ale kącik dla dzidzi to przed świętami bym chciała.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Ja też nie mam jeszcze wszystkich potrzebnych ubranek. Kupiłam jedynie kilka sztuk body z krótkim i długim rękawkiem a reszty mam pojedyncze sztuki. Planuję dokończyć ubraniowe zakupy w kwietniu. Pranie chciałabym zrobić jak będzie można suszyć już na dworze, oby maj dopisał pogodą. Na początku maja mam też komunie synka, więc przygotowania dla drugiego synka takie jak kącik i pranie zacznę raczej w połowie maja.

nixie ja też chodzę późno spać czyli 23 i później. Oczywiście największe harce w brzuchu są jak się położę na plecach :-) :) Nie sądzę żeby późne chodzenie spać miało wpływ na późniejszy rytm dnia maluszka. Dużo zależy od nas, jaki my rodzice wprowadzimy rytm dnia. Z pierwszym synkiem mieliśmy stałą porę kąpieli i usypiania, i to działało przez wiele lat ;)
 
My musimy zrobić mały remont, planujemy go na kwiecień. Wtedy też postawimy komodę na ciuszki maluszka, więc wszystko wypiorę i poukładam na półkach :) na razie wyrzucam lub pakuję w pudła część swoich ubrań, bo żeby się pomieścić musimy wywalić jedną część regału.
Ja ogólnie chodzę spać wcześnie, bo o której bym się nie położyła, to muszę wstać po 6 i coś zjeść, bo jak nie zjem, to wymiotuje, no i spać mi się już nie chce (dzisiaj spałam od 2 do 6). Ale w sumie to nie wiem, czy jak śpię, to bobas też. Głównie jest aktywny w środkowej części dnia, rano to śpioszek, bo jak zjem, to czuję czasem 3 kopniaczki i idzie spać dalej, mimo że ja nie śpię :) wieczorem mnie czasem przegania z jednej strony na drugą jak się położę nie po jego myśli ;)
 
Dziewczyny a jeśli chodzi o pranie w Loveli to wybieracie proszek czy może mleczko do prania? Przymierzam sie do zakupu i nie wiem na co sie zdecydować.
U mnie malec jest najbardziej aktywny kiedy kładę sie spać, są to dość mocne i widoczne kopniaki, dosłownie dyskoteka [emoji23]
Udanej niedzieli :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja planuję pranie w kwietniu. Czekam na fajną pogodę, gdzie będę mogła wywiesić na balkon pranie.
Kupiłam płyn Bobini, jeszcze nigdy go nie używałam. Duża, wydajna butelka, sprawdzimy :)
 
Do góry