reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja o żadnym zamknietym forum nie wiem. Wiem ze takie były plany ale chyba do tego jeszcze nie doszlo.
Natomiast wiem ze dziewczyny sa na grupie na fb.
 
Mnie się wydaje że w weekend zwykle jest ciszej, z rodzinką znajomymi, coś się załatwia. Ja dzis czytam
1518976962-e123a31558b83783-aaaaaa.jpeg


Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie się wydaje że w weekend zwykle jest ciszej, z rodzinką znajomymi, coś się załatwia. Ja dzis czytam
1518976962-e123a31558b83783-aaaaaa.jpeg


Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom

I jak wrazenia z książki? Tez szukam czegos do poczytania ale ciezko po wyglądzie okładki stwierdzic, czy dany poradnik jest wart kupienia czy tez nie.
 
Hej dziewczyny, myśmy dziś po obiedzie wybrali się z córką do jej prababci.
A teraz jesteśmy już po kolacji, dziś były gofry, bo przyszła mi ochota na nie i mąż zrobił. Pychaa[emoji4]
 
Hej dziewczyny, myśmy dziś po obiedzie wybrali się z córką do jej prababci.
A teraz jesteśmy już po kolacji, dziś były gofry, bo przyszła mi ochota na nie i mąż zrobił. Pychaa[emoji4]
 
Hej dziewczyny, myśmy dziś po obiedzie wybrali się z córką do jej prababci.
A teraz jesteśmy już po kolacji, dziś były gofry, bo przyszła mi ochota na nie i mąż zrobił. Pychaa[emoji4]
 
I jak wrazenia z książki? Tez szukam czegos do poczytania ale ciezko po wyglądzie okładki stwierdzic, czy dany poradnik jest wart kupienia czy tez nie.
Ja mam tą książkę pożyczona. Czytałam już cześć w oczekiwaniu na dziecko i bardzo fajnie podchodzi do ciążowych spraw i porodu. Ta zaczyna się od tego co nas czeka po porodzie, teraz czytam o karmieniu. Muszę powiedzieć że jest napisana przystępnie, dobrze się ją czyta mimo wielu takich waznych informacji. Dużo odniesień do tego jak to wygląda w USA, te pomijam. Ogólnie na ten moment bym poleciła, na tyle ile przeczytałam nawet spokojniej podchodzę do karmienia piersią [emoji6] mam nadzieję że te wskazówki stąd pomogą [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wklejam zdj spisu treści, cała książka jest tak zbudowana, każdy kolejny miesiąc życia dziecka, plus sporo innych problemów od zdrowia, ubierania w zależności od pogody, o chorobach
1518980597-becb329cf3319e01-aaaaaa.jpeg


Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Faktycznie, cicho tu. Grupa na FB jest ale tam to już zupełnie nic się nie dzieje. I nawet nie wiem kto z tego forum tam jest.
Mnie jakaś chandra straszna dopadła. Przenieśli mi wizytę u lekarza z 14 lutego na 28... więc kolejne 2 tygodnie bez zwolnienia lekarskiego i bez pracy (ciagnę urlop bezpłatny...). Źle mi bo nie nadaje się do pracy, nie zarabiam, mam wrażenie że marnuję ten czas. Niby finansowo nie ma jakiejś wielkiej paniki, mogę jeszcze chwilę pobimbać ale i tak mam dziwne wyrzuty sumienia że nic nie robię. Próżnuje strasznie. Staram się w międzyczasie szlifować mój szwedzki, ale przez to samopoczucie idzie jak po grudzie... [emoji19]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry