reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny czy któraś z Was zmaga się z nadzerka? Lekarka na ostatniej wizycie mi wykryła. Kurczę co 4 tygodnie się badam a tu coś... I jeszcze glukoza do powtórzenia...
Ja także mam stwierdzona. Tak jak pisały Dziewczyny - w ciąży się jej nie rusza.. Mi ginekolog kazała przyjść po porodzie :) teraz nie mam żadnych zaleceń :)
 
reklama
1518886990-fdaced2d07929235-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja słodyczy nie jem to mnie to przeraza. Ależ to pewnie jest słodkie? To wszystko sami zjecie czy będziecie mieli gości?
 
Jakie tu słodkości i krągłości;)
@AgaRS90 sliczny brzuszek. Nadal masz super sylwetkę;)
@mamam_dwojki zjadła bym;)
Pocieszam sie ze mam chociaz czekoladę oreo zdobycz urodzinowa;) mała charcuje od 6 tragedia
 
Śniło mi się dzisiaj, że przyszedł do mnie listonosz z paczką, ubrany tylko w różowe majtki. Był gruby i obleśny :crazy:. Do tego zjadłam dzisiaj snickersa maczanego w maśle orzechowym i polanego bitą śmietaną. W końcu potrzeba słodkości zaspokojona :evil:
Po takim śnie o listonoszu to i tak dużo słodkości nie musiałaś zjeść :p

Ja dziś spałam normalnie jak dziecko. Wczoraj spędziliśmy dzień na budowie bardzo pracowity i byłam tak zmęczona że zasnęłam w 5min po kąpieli. Teraz bolą mnie wszystkie mięśnie ale co tam.
Zaraz wstaję bo dzisiaj na obiad robię krokiety ze szpinakiem i przy okazji kilka naleśników na śniadanie a co taka będę dobra:D
 
Ja słodyczy nie jem to mnie to przeraza. Ależ to pewnie jest słodkie? To wszystko sami zjecie czy będziecie mieli gości?
Mamy gosci, raz mozna sobie pozwolić. Na codzień nie jadamy słodyczy, raczej statamy sie ograniczyć do minimum. Ale to byl moj smaczek, a owoce sie zapadly fajnie przelamuja slodycz swoja kwaskowoscia :))
 
Ajc znowu te słodkości na pierwszej stronie dobijecie mnie z rana...To tak pięknie wygląda! Ja miałam wczoraj lenia...Cały dzień czytałam...została mi na dziś ostatnia trzecia część książki ...

 
Cześć dziewczyny. Padam na twarz- młody ma chyba grypę [emoji17] od dwóch dni gorączkuje, teraz doszedł kaszel i katar też się rozwija. Jutro idziemy do lekarza i będę z nim tydzień siedzieć w domu. Oby tylko na mnie to nie przeszło.

A jak Wy się czujecie? Spokojnej niedzieli [emoji6]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry