reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

1518508555-a2763a6eb0047717-aaaaaa.jpeg
1518508560-c7d7d423152a4393-aaaaaa.jpeg
1518508564-4b81b0054d137d36-aaaaaa.jpeg
1518508568-64aacc2afffd93b9-aaaaaa.jpeg
1518508572-811e378d26098138-aaaaaa.jpeg
 
reklama
A jesteś pewna że ostatni?;)
U nas miala być tylko Liwia i teraz Kaja jest w brzuchu...ale już powiedziałam na tym Dzieciątku koniec:)

No do końca to nie można być niczego pewnym, jak Bóg da to będzie i czwarte. Ja miałam tylko 50 % szans bo nie mam jajowodu. No i sobie to tak lajtowo brałam...kalendarzyk, gumki. Ale się popiło piwka, pomyliły mi się obliczenia bo ja z matmy to zielona jestem, chyba mam jakąś "dyskalkulię" no i stało się... Ale teraz już będę uważać :)
Na pierwszej wizycie u lekarza ,powiedział że miałam super szczęście, że zaszłam i muszę teraz chuchać i dmuchać :) No a moja kuzynka biedaczka stara się i stara i nie może :( ,bratowa też musiała się leczyć, przez to ma bliźniaki , a u mnie pyk i trzecie. Najpierw szok,- kurcze jak ja to wszystkim powiem!? a potem zaraz się nakręciłam i zaczęłam cieszyć :)
 
Śliczne te rzeczy z lidla aż nie wiadomo co kupić :) ja będę się czaić na te biustonosze do karmienia bo wyglądają porządnie i może na ten dresik się skuszę ale większy na wczesną jesień żeby był już. Ostatnio w lidlu trafiłam na chustę w promce za 50 zł i się już strasznie nakręciłam na chustonoszenie :tak:
 
Mloda to rusza sie zawsze po czyms slodkim jak zjem, wieczorami kolo 22 urządza sobie godzinne akrobacje i przewaznie rano jak sie budze to tez ja czuje :)

Dziewczyny wlasnie ogladalam nowy katalog z lidla, od 22.02 bedzie sporo rzeczy dla maluszkow i ubrania ciazowe :) sprawdzcie :) ja na pewno pojade cos kupic, bo slyszalam o dobrej jakosci ubranek z lidla :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A to prawda, ubranka są dobrej jakości :)
 
Dobrze wiedzieć że w Lidlu znowu cos będzie. Rzeczywiście jakoś ubranek jest świetna i warto tam cos kupić.

Po ile sztuk bodziakow spodenek itd będziecie miały na okres letni?

Kompletnie nie wiem ile czego powinnam mieć.... na rozm.62 to myślę że 6-8 bodziaków z krótkim rękawem wystarczy? Na 56 max 3 szt. Spodenek nie będę kupować tylko jakieś rampersy, albo zwykłe spodnie bawełniane bez stopek tak z 4 pary. A potem się będzie dokupować na bieżąco, zależy też jaka będzie pogoda i jak szybko dzidziuś będzie rósł. Ostatnio lato nas nie rozpieszcza, tydzień upałów a tak to w kratkę.
 
Staniki i koszulki do karmienia z Lidla mam juz sprawdzone i polecam! Są dobre jakościowo.
Ubranka w moim wypadku wydają się mieć zawyżoną rozmiarówkę.

Mam tez dokladnie ten sam zestaw kołdry i poduszkę, bo kupowałam w poprzedniej ciąży, ale oddałam. W prawdzie wyciagnelam je do uzytku dopiero kilka miesięcy temu, ale wedlug mnie byla bardzo sztywna i nie wiem jak to ujac - "nie tulila" w snie i kopnieta w jednym miejscu cala schodzila z dziecka :/ Dla mnie sprawdzila sie koldra z IKEI.

Ja ruchów az tak czesto nie odczuwam. Tudziez swiadomie nie zwracam na nie uwagi. Moze kilka kopniec na dzien. Nie przejmuje sie tym, bo akurat to jest na tym etapie jeszcze OK.

A wiecie jak ulozone są Wasze dzieci? Niby jeszcze maja duzo czasu na przekrecenia. Moja tydzien temu byla nozkami w lewą pachwinę a glową pod prawym zeberkiem.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja też bardzo polecam ubrania dla dzieci z Lidla, kupuję i młodszemu i starszemu. świetny stosunek ceny do jakości :) jedyna wada to szybko się rozchodzą, więc najlepiej jechać rano, jak się chce mieć jakiś wybór ;)
natomiast nie kupuję tam nigdy staników, bo ta ich rozmiarówka wydaje mi się być nieodpowiednia. staniki do karmienia zaczynają się od 80 po biustem, a to b. dużo! i miski tylko C,D i E. w czasie ciąży i karmienia biust się może bardzo zdeformować, jak nie ma odpowiedniego wsparcia, dlatego wolę kupić porządne, w odpowiednim rozmiarze. chociaż nie wiem, może te Lidla też są ok, jak pisałam doświadczenia nie mam i oceniam tylko po rozmiarówce
 
Do góry