reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziękuję dziewczyny [emoji4] jesteście najlepsze.
Nie zaciskalam bo było to dziwne hehe ale wolałam się upewnić tu u Was.
W końcu już nie leci....Ale ponad 30 min to trwało,od prawie 2 tyg byłam chora i katar do tego to może dlatego mnie tak wzięło. Przy wydmuchwaniu nosa mi się to stało. Pierwszy raz tak miałam i się trochę przestraszyłam...A mąż na wyjeździe służbowym [emoji17] na szczęcie wróci w nocy.
Ja mialam to często przy Frani dlatego uwazaj jak wydmuchujesz nos. ;) delikatnie trzeba;)
 
reklama
Dziewczyny, domowy sposob na mokry kaszel? Syrop z cebuli już zrobiłam, jutro będzie gotowy. Macie jakieś inne pomysły? Jakieś inhalacje? Już mnie wszystko boli od tego kaszlu [emoji24] Wiem że temat gdzieś tam już był ale nie umiem znaleźć.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inhalacje powinny pomóc. Mojemu synkowi najbardziej pomogly z Nebu-dose. To jest mocniejsze stężenie soli fizj. A jakiś syrop? Pomoże wykrztusić.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inhalacje powinny pomóc. Mojemu synkowi najbardziej pomogly z Nebu-dose. To jest mocniejsze stężenie soli fizj. A jakiś syrop? Pomoże wykrztusić.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Nic tu nie dostanę wykrztuśnego co mogę brać w ciąży... dlatego pytam o domowe sposoby bo w aptece nie dostanę nic...

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Js myślę o dostawce bo będę miała maluszka Na oku.. i będzie nam właśnie służyła jako takie łóżeczko w salonie na tarasie.. a drewniane będzie na nocne spanie :)
Co do przewijaka to ja mam komode i na to przewijak... dla mnie idealne wszystko pod ręką w szufladach ubrania pieluszki w pierwsze zawsze kosmetyki chusteczki ... i nic nie stoi na wierzchu w tego nie lubię ...

Mnie dziś naszła ochota na grochówka. .... wyszła pyszna... Ale w brzuchu pogrom :)

Ubranka używałam od 50 chłopaki za duzi się nie urodzili. ... okazało się ze sporo mam w kartonach naodkladane więc planuje dokupić tylko to co będzie mi potrzebne na bieżąco. ..
A w domu nic jeszcze nie szykuje dopiero zacznę w połowie maja przy drugim synku termin miałam na 24a urodził się 4...jak byłam w sZpitalu mąż skręcił łóżeczko i też zdążyliśmy

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, domowy sposob na mokry kaszel? Syrop z cebuli już zrobiłam, jutro będzie gotowy. Macie jakieś inne pomysły? Jakieś inhalacje? Już mnie wszystko boli od tego kaszlu [emoji24] Wiem że temat gdzieś tam już był ale nie umiem znaleźć.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie smarowalam gesina

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Do góry