reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@DareToBe nie no ja też nie jestem za wyjaławianiem wszystkiego wokół, wręcz przeciwnie ;-)
Córka miała brzydka skórę, taką jakby atopowa po porodzie, więc wolałam zmiękczyć prasowaniem ciuchy, a do tego moja pralka okropnie gniecie wszystko, więc bez prasowania nie zakładamy większości bluzek, mimo że nie daję wirowania na max...
Mama ma ta samą firmę ale inny model i przy podobnym programie, stopniach i wirowaniu, moje pranie wygląda jak psu z gardła a jej nie wymaga prasowania:-\ .
Na suszarkę automatyczną nie mam w łazience miejsca.

Myśmy mieli przewijak na łóżeczku i się sprawdzał.
 
reklama
1517842019-9e9f04682a69a64a-aaaaaa.jpeg


U nas 21tc;)
 
Dziewczyny, wróciłam własnie od ginki. No i okazało się, że moje chęci i czarowanie, żeby w brzuchu była dziewczynka nic nie dały i będzie synek. I tak mi trochę jednak smutno, że nie będzie drugiej córki, weźcie powiedźcie coś na pocieszenie ;) Chłopaki to zupełnie inna bajka niż dziewczynka, no i temat siusiaka jest mi zupełnie obcy i lekko mnie przeraża! Dyskutowałyście ostatnio na ten temat, ale szczerze mówiąc widzę, że są różne szkoły "obsługi siusiaka".
No i cała szafa ubranek po starszej córce jest na wydanie - jeśli któraś jest zainteresowana to mogę zrobić zdjęcia i przesłać, jak nie to będę wystawiać na allegro... :/
 
Dziewczyny, wróciłam własnie od ginki. No i okazało się, że moje chęci i czarowanie, żeby w brzuchu była dziewczynka nic nie dały i będzie synek. I tak mi trochę jednak smutno, że nie będzie drugiej córki, weźcie powiedźcie coś na pocieszenie ;) Chłopaki to zupełnie inna bajka niż dziewczynka, no i temat siusiaka jest mi zupełnie obcy i lekko mnie przeraża! Dyskutowałyście ostatnio na ten temat, ale szczerze mówiąc widzę, że są różne szkoły "obsługi siusiaka".
No i cała szafa ubranek po starszej córce jest na wydanie - jeśli któraś jest zainteresowana to mogę zrobić zdjęcia i przesłać, jak nie to będę wystawiać na allegro... :/
pisałam już gdzieś tu wcześniej, że chłopaki to największe przytulaski i wielka radość mamy :) :):)są z innej bajki, to prawda, ale z innej to nie znaczy gorszej ;) wydaje mi się też, że są "łatwiejsi w obsłudze" ;) a temat siusiaka, to jak każdy inny temat higieny i nie ma co się stresować.
ja mam dwóch, wkrótce będę miała trzeciego synka i nie zamieniłabym żadnego z nich na dziewczynkę!
jak już się przyzwyczaisz do myśli, że będzie chłopczyk, to potem z górki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry