reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Jak dla mnie niema dużej filozofii. Trzeba uważać by pod cieraniu nie podcierac w zlym kieeunku czy prawidlowo dziewczynke po kupie wyciera sie w koerunku od warg sromowych do tyleczka. Bo mozna inaczej doprowadzić do zakarzenia. Pudrem niby sypac sie mozna ja sypalam ale uwazalam by nie zasypać lub nie zasmarowac na grubo przy wejsciu do pochwy bo nie wiem jak to nazawc subtelniej. Wagi sromowe kremem na grubo w razie problemu. I tak samo z myciem trzeba rozchylac wargi delilatnie by sie nie pozrastaly. I dla mnie jest szokiem ze one się zrastaja. A cala resztą to tak jak z chłopcem ciemueniucha wyplyw melka i nabrzmienie sutek dziecka. To normalne i jest kilka szkół na to.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie. To zrastanie mnie wystraszyło, trzeba uważać z pielęgnacją niektóre mamy odradzają mi używanie za często chusteczek nawilżanych dla dziewczynek, pudru. Ja w sumie go przy synu nie używałam, jak mial potówki to i tak mąka ziemniaczana.
 
reklama
No właśnie. To zrastanie mnie wystraszyło, trzeba uważać z pielęgnacją niektóre mamy odradzają mi używanie za często chusteczek nawilżanych dla dziewczynek, pudru. Ja w sumie go przy synu nie używałam, jak mial potówki to i tak mąka ziemniaczana.
Maka to nawet lepiej niż puder;) a chusteczki zawsze są nie polecane lepsza woda z mydlem. Ale nie popadajmy w paranoje

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też przeraża ta pielęgnacja, ale chyba najbardziej zakrztuszenie/zachłyśnięcie pokarmem....
obie z siostrą cierpiałyśmy na bezdech jako maluchy, siostra do około 2 roku życia, ale tylko podczas płaczu, jak się mocno rozpłakała to brakowało jej tchu. Zawsze mnie to przerażało, mimo tego że wiedziałam co robić to patrzenie na nią jak robi się fioletowa mnie przerażał....mam nadzieję że dam sobie radę.

Piekę dziś pierwszy raz chlebek na zakwasie....bo mój mąż taki wybredny na pieczywo że ciągle wyrzucam, a brak mi tu dobrej piekarni. Wszystko jest czerstwe następnego dnia :(

A w sobotę wyjeżdżamy w góry na tydzień, cieszę się bo zmienię otoczenie, no i cieszy mnie że mąż odpocznie bo straszny z niego pracoholik, przyda mu się odpoczynek. Niestety czeka nas min. 8h w podróży...
Dokąd wyjeżdżacie? My w zeszłym tygodniu byliśmy w Krynicy. Mega wypoczelam :-)
 
Ja mam pakiet medicover. Każda wizyta lekarska plus jak dotąd każde badanie miałam w pakiecie. Jedynie usg genetyczne i połówkowe miałam poza pakietem bo wybrałam lekarza z certyfikatem.
 
Do Poronina, mamy blisko do Bukowiny i nie tak daleko do Zakopca.
Mam zamiar wybrać się na termy :D kupiłam sobie fajny strój kąpielowy w decathlonie :D
Taki z różowym paskiem? Tez se kupiłam mega wygodny [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Dziewczyny zazdroszcze wam takich wyjazdów. Sama bym gdzies pojechała eh... Ale maz ma urlop na koniec lutego to moze namowie go by jechac do druskiennig na litwe pieknie tan jest i super aqa park

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry