reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

AgaRS90, to faktycznie jak boli to trzeba poćwiczyć. Fajnie, by było jak byś miała z kim chodzić na takie zajęcia lub z kim poćwiczyć, bo we dwójkę to raźniej. Samej też byłoby mi ciężko.
 
reklama
Fajny rogal :D
Na te bóle krocza by się taki przydał, bo jak leżę na boku z nogami złączonymi i trochę pogiętymi to mnie boli spojenie.
Ja mam rogal od bratowej ale połowę mniejszy i chyba za miękki, bo nie daje dobrego podparcia dla nóg.
 
A co do ryb to tuńczyk nawet dla osób nie będących w ciąży nie jest zdrowy. Zresztą wszystkie ryby drapieżne (czyli np też dorsz) mają w sobie dużo zanieczyszczeń, zwłaszcza rtęci. Łosoś jest ok pod warunkiem że jest dziki, a nie ten różowy, hodowlany-bo to sam syf. Taki dziki łosoś kolor mięsa ma normalny a nie sztuczny różowy (od paszy którą jest karmiony). A w ciąży dobrze jeść ryby słodkowodne, np sieja z mazurskich jezior.
 
Polecam poduche[emoji7]
1517435259-5496ff9a68dde31d-aaaaaa.jpeg

Mąż mi sprezentował, spi się o niebo lepiej :)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
A gdzie kupił i za ile?

 
Mam rogala z motherhood i jest świetny, nawet do oglądania telewizji go sobie przynoszę bo wieczorem mnie strasznie biodra i tyłek bolą, chyba wszystko się tam rozłazi :p
Fajne macie brzuszki, mój jest tak pomiędzy, nie jakiś bardzo duży, ale już widoczny o czym przekonałam się dziś robiąc zakupy w rossmanie, stałam w kolejce i jak mnie pani zobaczyła to od razu otworzyła dodatkową kasę i zawołała :)
Ryby jem różne łososia, pstrąga, śledzie itp. W przeciwieństwie do mięsa, które jem sporadycznie. Mąż nie je mięsa więc obiady zawsze wegetariańskie, a ja sobie tylko czasem kupię jakąś szynkę na kanapki lub przywiozę coś od mamy
 
Ładne macie brzuszki Dziewczyny :)
Ja to u siebie mam wrażenie (wydaje mi się, że to przez to, że mam trochę ciałka I boczki), że u mnie ten brzuszek nie wygląda jak ciążowy..
Byłam dzisiaj w Lidlu I udało mi się kupić tę chuste do noszenia i to nawet za 49zl :) mam nadzieję, że to ta o której pisalyście :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja swoja na allegro kupilam plus do tego materacyk do srodka i poducha motylek antuwstrzasOWA;) za 130zl;) taka jak u @AgaR90

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na szkole "rodzenia" większość tematów jest o pielęgnacji dziecka, o kąpaniu, karmieniu itp...
Co do tematów strikte porodowych, to ja pamiętam łagodnie bólu podczas porodu i rola osoby towarzyszącej..

Niestety nazwa jest myląca i dużo osób zastanawia się po co chodzić na "szkołę" skoro od zawsze kobiety rodziły bez niej...

A tak na prawdę można się wiele dowiedzieć o najnowszych zaleceniach, jak np że podczas kp nie trzeba mieć diety jaka to zawsze uważano...
Ja nie mam praktycznie żadnego doświadczenia z małymi dziećmi, dlatego właśnie liczę na tematy dotyczące pielęgnacji itp. A faktycznie od czasu naszych mam chyba zalecenia się trochę pozmieniały, więc chętnie usłyszę inną opinię (i nie tylko internetową ;) ) Z resztą jestem na zwolnieniu i mam dużo wolnego czasu, więc będzie to dodatkowy bodziec do wyjścia z domu ;)
 
Mi też basen pomaga na kręgosłup, tylko że ja mam problemy z szyjnym, a ten lędźwiowy dopiero zaczyna pobolewać. Teraz nie byłam przez 3 tygodnie z powodu przeziębienia i już było ciężko, ale jak poszłam to od razu ulga ;) mam dookoła ładne tereny spacerowe, więc jak pogoda ładna, to staram się spacerować. A ćwiczenia w domu raczej bez szału, tracę zapał jak włączam kolejny raz ten sam filmik :p
 
reklama
Ja dzisiaj wymarzłam w nocy. Obudziłam się z dreszczami :eek:, zazwyczaj kot mi leży na nogach i jest mi aż za ciepło ale spałam na boku dzisiaj i Małpa spala z boku. Przykryłam się dodatkowo szlafrokiem. Jakoś ciężko się spało. Podobno super księżyc był blue blood moon ,przegapiłam.
IMG_20180201_072550_363.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180201_072550_363.jpg
    IMG_20180201_072550_363.jpg
    262,4 KB · Wyświetleń: 86
Do góry