reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja ledwo chodze bo az na nogi promieniuje miednica sie rozchodzi czy jakos tak a noszenie 12kg nie pomaga w tym

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak ja bym chciała tak zasnac bez problemu.. nie dosc, ze nie ma dla mnie wygodnej pozycji to jeszcze gdzies do 3 pewnie bede sie meczyc jak codziennie :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie znoszę rad zwłaszcza jak się o nie nie proszę. Szczególnie rad teściowej:p
Na wszelkie głupie uwagi bądź zabobony ciążowe reaguje natychmiast. Pytam wtedy czy na serio wierzy w takie bzdury. :-D
 
Ja też nie ćwiczę, nigdy nie lubiłam. Wystarczy, że cały dzień biegam tu i tam ;)

Kurde, a ja zjadłam jogurt i ledwo żyje... Mam nadzieję, że usne szybko, żeby mnie tak nie mdliło już...
Tez nie znosze cw ale mam zalecony na kregoslup basen i cw stricte właśnie na bóle, mialam rehabilitację i tam mi pokazali jak cw ale brak mi samozaparcia.. w moim mieście sa cw specjalne dla ciężarnych właśnie na mięśnie kegla, miednicy, kręgosłup... przyda sie do porodu i zeby tak nie cierpiec hak bedzie jeszcze więcej dźwigania bo brzuch będzie rósł i jak boli teraz to potem będzie jezzcze gorzej

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Hahaha skad ja to znam, ostatnio sie jej zapytalam czy skoro tak chetnie do kosciola chodzi to czy wierzy w Pana Boga czy w zabobony. Od tamtego czasu mam spokoj :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak ja bym chciała tak zasnac bez problemu.. nie dosc, ze nie ma dla mnie wygodnej pozycji to jeszcze gdzies do 3 pewnie bede sie meczyc jak codziennie :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Poduszka ciazowa jest mega opcja. Kupiłam ją dopiero teraz i cenie sobie ten zakup

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze no mnie też miednica boli i w kroku. Jak się położę to ciężko wstać. Do tego mdłości, ból nerki, pobolewania brzucha i nie wiem co jeszcze :(

W ogóle to przez ostatnie dni mam taki spadek energii, że az w szoku jestem. Mogłabym leżeć cały dzień i jest mi źle i ciężko, żeby się zebrać gdzieś i wyjsc czy coś zrobic, a w domu robię minimalne minimum, czyli jedzenie dzieciom i psu :p:p:p
Mam nadzieję, że to chwilowe, bo czuje się jak babcia o_O:o
 
reklama
Właśnie wczoraj po 2 godzinach snu kiedy rano.wrocil maz kazalam mu zamowic bo az plakalam z tego nie wyspania. :( bylam zmeczona i zla jednocześnie bo nie moglam w zaden sposob zasnac.
Kocham spac na brzuchu i to moja najwieksza zmora w tej chwili.. :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry