reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Z Twoich postów raczej można wyczuć pretensje :) No nie wątpię na takich wątkach zazwyczaj dziewczyny piszą przydatne porady . Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Z Twoich postów raczej można wyczuć pretensje :) No nie wątpię na takich wątkach zazwyczaj dziewczyny piszą przydatne porady . Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

No właśnie...jak tylko my zaczęłyśmy pisać! A może już urodziły i nie mają czasu? Foxy_mama a ja dziś spałam jak kamień jak nigdy!! Moja pierwsza taka elegancka nocka ciążowa! Na siusiu dopiero wcześnie rano
 
Żeby nie było to nie są żadne pretensje. Tylko chodzi o to że chyba trochę nieumiejetnie się wbilyscie w wątek. Bo moglyscie np trochę poobserwowac forum i zobaczyć na jakich zasadach ono działa np. Tak jak prędzej pisałam dziewczyny po to wątek zakupowy sobie otworzyły żeby tutaj sobie nie wstawiać zdjęć i nie mieć wszystkiego na kupie i podobnie było z innymi wątkami ale widzę, że Wy tego nawet nie wiedzialyscie i myślę że to była jedną z przyczyn odejścia ich na zamknięty
 
Veronika zazdroszczę Ci [emoji7] ja dziś myślałam ze oszaleje na lewym boku spałam to było mi niedobrze na prawym mega zgaga [emoji23][emoji23] a na plecach odrazu siku haha najlepiej śpi mi się od 5-9 rano [emoji16] jakie plany na dziś macie ?:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nadzieja trujesz Doope [emoji23] ciagle mówisz to samo ... dziękujemy za podpowiedzi :) !
Napisz do nich może przyjmą Cię do swojej ukrytej rozmowy i będziesz happy czytając posty z ukrycia jak ninja [emoji846]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hejka. Dziewczyny przestaly pisac jeszcze przed tym jak zaczal sie temat zakupow itp. A przepraszam ale gdzie mozna zlalezc wsparcie skoro jestem czerwcowa mama mam pisac w temacie PORONIENIA LUB IN VITRO. Uwazam ze ktos z moderatorow mogl napisac nie zyczymy sobie was spadajcie, a pewnie od razu przeniosly sie na zamkniety watek I nas komentuje co za bezczelne jestesmy naprawde w ostatnim miesiacu ciazy szukamy wsparcia. Pozostaje podziekowac czerwcowym mama.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myśle ze może lepiej założyć swój jakiś wątek ? Żeby innych nie bolały nasz rozmowy [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A tak wogolr dopiero wstalam:) dobrze ze jestes Martynka nie bede moze sama:) a czemu cc?? Ja jutro wizytuje ale nie nakrecam sie bo pewnie bez zmian bo sama nic nie odczuwam. Mala w nocy zachowywala sie jak wiertarka udarowala tak probowala wbic sie w pecherz:(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry