reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Duzo.nas tu nie zostalo tak wogole:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE

Dziewczyny dużo Was tu nie zostało bo wszystkie czercoweczki, które były dotąd aktywne przeszły sobie na wątek zamknięty jakbyście się nie zdążyły zorientować.
Ja to forum czytam praktycznie od samego początku ale nic się nie odzywalam ale sobie czytałam i dowiedziałam się bardzo dużo informacji o ciazy. Od kiedy Wy się pojawilyscie to widzę że trochę zamieszania np. Rzeczy które kupujecie zamiast w wątku zakupów wstawianie tutaj, lista z terminami była już x czasu temu robiona przez inna z dziewczyn a Wy od nowa swoją.
 
Ostatnia edycja:
A jak Wy się dzisiaj czujecie dziewczyny?? Mnie ciągle brzuch boli jak przed okresem i kolejna partia czopu ☺️ Mam nadzieje,że kiedyś wkońcu sieknie!
 
(Nie wierzę żeby nagle przestał odzywać się Zajac, emmka, justynazbl ,majkaitp itd to były dziewczyny bardzo aktywne i na forum ciągle się coś działo a odkad Wy zaczelyscie pisać wszystkie umilkly:(
Wielka szkoda bo teraz już się nie dowiem, która z nich urodziła i wiele cennych informacji ktore pisaly na ogolnym mi umkna.
Ps. Oczywiście nie chodzi o to że mam do Was pretensje ale uważam że bylyscie niestety główną przyczyna ustania aktywności na ogolnym forum stałych czercoweczek
 
Nadzieja87 to nie czytaj jak Ci to przeszkadza ;) . Cześć dziewczyny ale się nie wyspalam dziś [emoji33][emoji33] w nocy nie mogę sobie miejsca znaleźć ... tez tak macie ? Martyna kciuki za wizytę [emoji1307][emoji1307][emoji257].


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nadzieja87 to mogłaś się udzielać to byś teraz z nimi była a nie ukrywałas się i tylko czytałaś ich posty [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie czułam potrzeby, żeby się odzywać czytałam bo naprawdę bardzo dużo cennych informacji się mogłam tu dowiedzieć.

Żeby nie było nie mam w ogóle do Was pretensji fajnie że są nowe osoby tylko szkoda że tamte dziewczyny przestały się odzywać tutaj.
 
Do góry