reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Kurde te sikanie mnie już meczy :( łazienkę mam na dole przed chwila byłam ,weszłam znów do łóżka i to samo...chyba zamieszkam w łazience na jakiś czas [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Hehe...nie jesteś sama kochana tyle,że ja mam łazienke blisko pokoju
 
Niee ja w uk :p zazdroszczę łazienki [emoji173]️ ja mam na dole na samym końcu domu [emoji23][emoji23] ciagle mam wrażenie ze nie wysikalam się do końca [emoji52] infekcji nie mam bo 3 dni temu badała mi położna mocz . Od kiedy można zacząć pic te liście malin ? I czy naprawdę to pomaga ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lista w kolejności
Tak czy inaczej ja jestem pierwsza :p

Kawoszka81 - 16 lub 18
Kropkaa89 - 21
Veronika_k - 17 lub 24
Foxy_mama - 17 lub 24
Martynaaa13 - 20 lub 23 lub 25
 
Ostatnia edycja:
mam dzis wizyte i usg wiec trzymajcie kciuki zeby lekarz stwierdził ze na dniach poród :D
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
reklama
ja dziś jestem przygotowana na wszystko :D moze byc tak ze dostane skierowanie na cc i w sumie to z jednej strony bym sie cieszyla bo ta pewnosc ze tego dnia przytule mój mały skarb :)
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
Do góry