reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja to bym w sumie wolala zeby mi kazal przyjsc :p juz by mnie to 120zl nie zbawilo. Wiec moze sie zapisze jednak :p
A a propos kasy- dostalam dzisiaj przelew z zusu- w koncu!!! :D nadplacili wszystko od konca stycznia do teraz ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Uhu, teraz to poszalejesz [emoji6]Gratki, że udało Ci się z nimi wygrać!

A ja dopiero w środę wizytuję. Nie mogę się doczekać. Muszę wiedzieć ile ta moja córka waży i chociaż nie chce tego wiedzieć, to pewnie z ciekawości zapytam o obwód główki. A potem będę się w domu stresować!!!!!! Aaaaaa czuję, że godzina zero nadchodzi! Nie znam dnia ani godziny, ale jestem zwarta i gotowa! :) Torba dla małej została dziś sprawdzona. Wszystko gra :)
To będziemy się wspólnie środować! Ja mam nadzieję, że to ostatnia wizyta, a później już tylko KTG...

Aaa dziewczyny pospałam! Pospałam, mimo tego, że do 23 te skurcze co pół godziny były co pół godziny i... ustały. Cała ja [emoji16]No trudno, czekamy na kolejne.

PS i na zakończenie coś zabawnego [emoji16]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Hejka. Powodzenia dzis tym, ktore mają cc.... Aby maluszki byly zdrowe i dostaly 10pkt a Wy mamusie byscie szybko doszly do siebie

xnw4krnt83prf1c3.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
zamieniam się z mężem telefonem bo on ma nowszy i będę mieć aplikacje na forum :D troszkę jej nie ogarniam , więc na początku mogą się pojawić jakieś dziwaczne posty ;) z góry przepraszam :):D
Kurcze pamiętam jak napisałaś że 30 bd mieć cc. A ja wtedy sobie pomyślałam " To nie fair że termin ten sam a ona ma dzień wcześniej "[emoji23][emoji23][emoji23]
Powodzenia!!!
Tak kefir to jest lekkie śniadanie- ja opierdzieliłam pizzerinke, 2 kawy, sok pomarańczowy i 7 zbóż jogurt [emoji23][emoji23][emoji23] przecież nie wiedziałam że bd rodzić tak serio serio [emoji23]
 
Hej dziewczyny,ja róznież zyczę powodzenia i zazdroszczę ;) mimo wszystko to fajnie mieć tak zaplanowane kiedy zobaczy sie maluszka :)
dzis u nas cięzka noc :( budzilam się moze z 15 razy :(

ckaidqk3b3f86lfe.png
 
Ja po wizycie szyjka dalej 2.79 Jasiek juz nisko siedzi wazy prawie 2900 nastepna wizyta 14.06 i lekarz zakazal mi rodzic bo miedzy 5-12 dezynfekuja oddział [emoji12] znajac moje szczescie pewnie wtedy sie ruszy i wez tu szukaj innego szpitala najblizej godzine drogi od domu

f2w3rjjg28c3of9g.png

To faktycznie masz zadanie do wykonania. :) Ale skoro taka długa szynka to pewnie wytrzyma do 14 :)
 
reklama
Ja to bym w sumie wolala zeby mi kazal przyjsc :p juz by mnie to 120zl nie zbawilo. Wiec moze sie zapisze jednak :p
A a propos kasy- dostalam dzisiaj przelew z zusu- w koncu!!! :D nadplacili wszystko od konca stycznia do teraz ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ola a na kiedy ty masz termin? Jakoś początek czerwca chyba ? tak?
 
Do góry