reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tak naprawdę to chodzi o szpital. Ja miałam z córka problemy z ktg , cały czas wyło i cały czas miałam podlączoną maszynę. 2 tyg w szpitalu i decyzja , poród wywołujemy. Na siłę: balonik, oksy, potem przebili wody płodowe po 16 h (skurcze plus wymioty co 2min) kazali mi przeć . Dziecku zaczeły parametry spadać więc wyciągnęli ją próżnociagiem. Była 3 razy owinięta pępowiną. Cała sina. Dostała 7pkt.

Jeśli macie szanse rodzic po ludzku też bym wybrała SN.



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też pierwsze rodzilam sn, zagrazala zamartwica i wyciagali Go proznociagiem a wcześniej dwóch lekarzy na zmianę kladlo mi się na brUchu żeby Go wycisnac (mimo, ze oficjalnie takiech rzeczy się nie robi) też dostał 7pkt. Później latanie po neurologach czy proznociag nic nie uszkodził. Masakra
 
Hej dziewczyny [emoji1] ładna niedziela się zapowiada.

Co do bliźniaków moja babcia jest z bliźniaków i podobno największe prawdopodobieństwo jest co drugie pokolenie. Mój m mówi że on by chciał.......masakra by to była[emoji14]

Emka ja pierwszy poród dobrze wspominam. Rodziłam naturalnie bez wspomagaczy. Teraz na pewno brałam zzo. Tobie się nie dziwię po takich przeżyciach że się boisz.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W poprzedniej ciąży na pewno było blisko owu i urodziła się dziewczynka w tym raczej przed , ale pewności nie mam . W żaden sposób tego nie monitorowałam. Ja slyszałam o chińskim kalendarzu płci. Wiele przypadków potwierdził , chociaż prawdopobnie to przypadek .

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
To my się staramy właśnie z chińskim kalendarzem płuci. Od maja do września miałam na chłopca więc oby się sprawdził.

cb7wyx8d867elviu.png
 
Ja nie będę opowiadać szczegółów mojego pierwszego porodu SN ale w konsekwencji mały dostał 3 punkty i przez rok był rehabilitowany, zaliczył też wszystkich specjalistów i dodatkowe szczepienia. Przy drugim porodzie SN przywarło łożysko. Wydobywali je ręcznie pod narkozą, doszło do krwotoku, miałam przetaczaną krew. Co prawda uratowali moją macicę ale doktor powiedziała mi że ja nie potrafię normalnie urodzić i dwójka dzieci mi wystarczy. Oczywiście wiedziałam że będziemy chcieli mieć jeszcze trzecie dziecko, wzięłam kopię całej dokumentacji z tego szpitala i zastanawiam się co teraz...
 
Ja nie będę opowiadać szczegółów mojego pierwszego porodu SN ale w konsekwencji mały dostał 3 punkty i przez rok był rehabilitowany, zaliczył też wszystkich specjalistów i dodatkowe szczepienia. Przy drugim porodzie SN przywarło łożysko. Wydobywali je ręcznie pod narkozą, doszło do krwotoku, miałam przetaczaną krew. Co prawda uratowali moją macicę ale doktor powiedziała mi że ja nie potrafię normalnie urodzić i dwójka dzieci mi wystarczy. Oczywiście wiedziałam że będziemy chcieli mieć jeszcze trzecie dziecko, wzięłam kopię całej dokumentacji z tego szpitala i zastanawiam się co teraz...
Znajdź dobrego lekarza, który sam da skierowanie na CC.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry