reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny, bede chciala.kupoc rogala. Jednak nasluchalam sie od kolezanek zeby nie kupowac tych z silikonowymi kulkami bo podobno szeleszczą. Jakie są inne rodzaje wypełnienia ? Moze polecicie jakis konkretny nieszeleszczący ,,model" :-) ?

m3sxvfxm796okigw.png
1478456349-1d1mld.jpeg


Ja mam taki firmy Motherhood i polecam z czystym sumieniem..2 ciaze i potem dzieciaki z nim spaly a ani sladu po nim nie wiadac, ze ma ponad 6 lat..ma zdejmowany pokrowiec i jest zwykla antyalergiczna poduszka..mega wygodny [emoji4]
 
reklama
Cześć! Mogę dołączyć?
Mam na imię Justyna i jestem w 8 tc. To moja czwarta ciąża. Pierwszą niestety straciłam. Z dwóch pozostalych mam wspaniałych chłopców (3,5 roku i 1rok).
Ciąża z dwójka małych łobuzów to wielkie wyzwanie, nie mówiąc juz co bedzie po porodzie ;) ale zawsze marzyliśmy o trójce i niewielkiej różnicy wieku :d


svch3e3kmlns0urx.png


er3m3e5e8iqnaksz.png


82doanlisuo8ommh.png

Witaj, zapraszamy :) gratuluje ciąży :D
 
Cześć! Mogę dołączyć?
Mam na imię Justyna i jestem w 8 tc. To moja czwarta ciąża. Pierwszą niestety straciłam. Z dwóch pozostalych mam wspaniałych chłopców (3,5 roku i 1rok).
Ciąża z dwójka małych łobuzów to wielkie wyzwanie, nie mówiąc juz co bedzie po porodzie ;) ale zawsze marzyliśmy o trójce i niewielkiej różnicy wieku :d


svch3e3kmlns0urx.png


er3m3e5e8iqnaksz.png


82doanlisuo8ommh.png
Gratulacje ! My tez marzymy o 3 i malej roznicy wieku :-) najlepiej dwójka rok po roku a trzecie na ,,dokładkę" ;-) jesli moja ciąza dalej bedzie tak bezobjawowo przebiegała to jak najbardziej 3 jest realna ;-) nie będzie zlych wspomnien.
Raz jeszcze gratuluję :-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Ja mam taką długa poduszkę z kuleczkami , które nie szeleszczą. W pierwszej ciąży z nią spalam i to była moja wielka miłość. Teraz muszę się zebrać do piwnicy , żeby ją odnaleźć. Jednak planuje też kupić taka poduszkę rogala małego do karmienia dziecka.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ja tez mam rogala z Motherhood ( przy czym mniejszego do karmienia) i jestem bardzo zadowolona. Teraz czesto na nim leze.

Kum a Ty skad jestes?

Polusiowa tak chodzilo mi o oddzial noworodkow. Trzy dni w szpitalu sa do przezycia, ale czasem trzeba zostac dluzej i jakos ciezko mi sobie wyobrazic nie widziec synka tydzien :(.

Co do tego tsh to na jakiejs stronie tez czytalam wlasnie o tym, ze 0,1 w pierwszym trymestrze jest ok. I dlatego pytam czy sa odminne normy bo ja mam napisane na wynikach, ze norma jest miedzy 0,27 a 4,2. Mi wyszlo tsh 0,11. I teraz nie wiem czy leciec jutro do gina, czy zaczekac do srodowej wizyty.

Co do ceny badan to zalezy co wchodzi w sklad. Ja robilam mocz, morfologie, poziom cukru na czczo, tsh, toxo igm, toxo igg, wr, hiv hcv i zaplacilam 162 zl. Wiem, ze niektore kobiety robia jeszcze badania na rozyczke, cytomegalie, poziom wit D itp i wtedy badania na pewno sa odpowoednio drozsze

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakrycznie sie czuje. Rozlozylo mnie calkiem.. Zatoki jak zawszr.. Bez moivh lekow to jkas poracha. Pije imbirowy napoj i pluvze zatoki tym plynem okropienstwo. Ale pomaga

W ciazy nie tylko sie liczy poziom hormonow tarczycy wazny jest poziom tsh bo on ma jakis tak wplyw na ciaze. Moja kolezanka przy tsh 3 dostala eutyrox chociaz przed ciaza nie miala problemow. W ciazy tsh powinno byc ponizej 2.5. 2.88 to pewnie nie tragedia ale ja bym sprawdzila po 2tyg czy nie rosnie i poszla do lekarza po niska dawke eutyroxu lub letroxu. Ja musze zrobic badania krwii.. Nie wiem kiedy bo mam zawalony tydzien.


Ja rodzilam w Olawie. Bylo super.nie daja znieczulenia bo maja za malo anestezjologow ale polozne sa super szczegolnie Lucynka i Iwona. Mozna sobie zaplacic za szczegolna opieke ale ja nie placilam i bylo ok. Na po porodowym tez bylo dobrze. Polozne pomagaly przy dzieciach doradzaly jak sie darlo cala noc.
Co do odwiedzin. Teoretycznie w szpitalach jest zakaz odwiedzin przez male dzieci. Ale mnie odwiedzil roczny siostrzeniec i nikt go nie wygonil. a na sali wspolnej do wiekszych odqiedzon widzialam wieksze dzieci tkaie 5-7lat.

Mam bardzo ciezki tydzien w pracy z czego nie moge sie wykrecic a czuje tragicznie!! Nie wiem co to bedzie i jak dam rade...

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
To prawda, Pani Lucynka jest super :-) Kum,teraz myslisz zeby gdzie rodzic? Co sadzisz o szpitalu na Brochowie??

uwo9dqk323h73wzt.png
 
reklama
Do góry