reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

gratulacje :)
ckaidqk3yli7bysy.png
 
reklama
Czesc dziewczyny :) mam nadzieje, ze ktos mnie pamieta ;)

Ogromnie graytuluje wszystkim swiezo upieczonym mamusia.

Ten miesiac to byl automat. Blizniaki plus Natus, wszystko ukladalam, wyznaczalam czas na pranie, prasowanie, spacery itp. Mam nadzieje, ze sie troche poukladalam.

Latwiej mi sie czyta na jak fb piszecie w grupie.




Cześć! Ostatnio o Tobie myślałam. Byłam ciekawa jak bliźniaczki. Sama marzyłam o bliźniętach, ale może uda się następnym razem ;) Większość dziewczyn rozpakowana. Nieliczne ( w tym ja) jeszcze się turlamy z brzuszkami :) Zaglądaj na wątek zamknięty, bo tam raczej więcej się dzieje niż na Czerwcowych Mamach
 
Hej ja jestem z lipcowek i czasami przychodzę was poczytać ;) termin mam na 8.07 . Co do martynaaa i kosmetyków. Mi położne i na szkole rodzenia mówiono aby kupić kosmetyki tylko jednej firmy i nie Johnson bo chemiczne składy mają. Dobry jest babydream i takie kupiłam.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry