reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

1496750075-aaaaaa.jpeg

Ktora sie zna? To juz ? Sorry za kiepskie zdjecie.A jeszcze musze nawiazac do porodowych twarzy ,dzis wyslalam selfie siorze ,A ona mi odpisala"nie wygladasz jakbys miala rodzic"[emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hehe jakby ci to napisać... u mnie taki zapis nie dał kompletnie nic jeśli chodzi o szyjkę i poród - ale to jest bardzo indywidualne. U jednej przy takich skurczach rozwarcie idzie jak szalone - u drugiej szyjka stalowa :) nie ma co porywnywać, najważniejsze, że nie było nic, a teraz ruszyło




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Co do pępkowego to dodam na koniec, że mój ma jednoosobową działalnośc gospodarczą, mężowie moich sióstr oddaleni o 150km, przyjaciel wyprowadził sie do UK więc jakby "problem" sam się rozwiązał hehe nie ma zwyczajnie z kim oblewać ;)
W lipcu jak klienci (którzy wracają co roku to juz jak znajomi dobrzy) będą to może mąż da się namówić na toast hehe

No i też inaczej jak jest starsze dziecko w domu - no ktoś musi się nim zając jednak :)




74703e3kkwoaumma.png
 
Mój mąż raczej nie bedzie miał okazji robic pepkowe w czasie mojego pobytu w szpitalu ,bo zostaje z nim córka która musi sie zająć :) dlatego robi dla bliskich kolegów razem z kolegami z pracy juz na spokojnie po porodzie :)

5djylbetecfse5n6.png
 
Ja się cieszę, że mój mąż nie pije alkoholu od 5 lat. On nie miał umiaru. Chyba , że ja byłam obok to mu trułam aż przestawał [emoji23][emoji23]
Ja uslyszalam od tesciowej ze wygladam tak brzydko jak na dziewczynke . Dziwne ze chlopiec będzie. Do tego przygladala mi sie jak nie wiem co i dowalila na koniec ze cera tez jest nie ładna cos mi wyskoczylo tu po boku juz nie mam takiej gładkiej . Ogolnie to masakra... [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
To tak jak moja teściowa lubi mi komplementy słać :D




3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Ostatnia edycja:
do mnie dziś szwagierka i ciocia mojego męża pisaly na fb :D i jedna i druga dopytują czy już cos sie dzieje.przez ten pobyt w szpitalu dwa msce temu teraz mi życ nie dają jedna z drugą ;D
ale zobaczyymy , w piatek powinnam wiedzieć co i jak :)
co doo pępkowego to najgorsze dla lukasza bd opijanie syna z stryjkiem ktory mieszka przez płot :) 65 lat a facet potrafi kilka butelek wódki wypić dziennie z dwoma kolegami, nie żeby jakiś menel czy cos ale dobry ma spust :D



ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
Mój mąż raczej nie bedzie miał okazji robic pepkowe w czasie mojego pobytu w szpitalu ,bo zostaje z nim córka która musi sie zająć :) dlatego robi dla bliskich kolegów razem z kolegami z pracy juz na spokojnie po porodzie :)

5djylbetecfse5n6.png
To moj ma jednak dobrze, ze to pierwsze ;) z drugim bedzie musial pokombinowac ;) lub odlozyc w czasie ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
No fakt jak robi sie ciezko jak sobie wypije to lepiej zeby nie pil...
U mnie pewnie cos wypije ale tyle zeby na drugi dzien byc w stanie wsiasc i przyjechac do nas :) jak sam mowi - to juz nie te lata do picia ;)

On zawsze jest bardzo wesoły i lubi żartować jak się napije ,ale zawsze potem go męczy ,więc najbardziej chodzi mi o to.

A tak w ogóle to przez pierwsze dni nie ma mowy o piciu,nawet pewnie by Mu to do głowy nie przyszło. Tyle załatwiania i w ogóle pewnie będzie taki w stresie ,ze zapewne nawet nie pomyśli o alkoholu :D
Zresztą On mówił,że będzie ciągle ze mną w szpitalu he he :D gdyby tak można było :)
Pewnie jak urodzę to nie zaśnie tylko będzie coś robił w domu :D
 
Jako że wiem że forumowe ciocie na bank się boją melduję ..urodziłam .. córeczkę Agatkę nie mam jeszcze pojęcia ile waży, porodu też wam nie opiszę [emoji41] bo muszę się pozbierać ale najcudowniejsze uczucie to już mieć po...[emoji16] No i żyję to druga ulga, u mnie wyszło z USG że 39 tc bo z Om 37 ale mało wód płodowych i dzisiaj otwarcie poprosiłam o wywołanie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jako że wiem że forumowe ciocie na bank się boją melduję ..urodziłam .. córeczkę Agatkę nie mam jeszcze pojęcia ile waży, porodu też wam nie opiszę [emoji41] bo muszę się pozbierać ale najcudowniejsze uczucie to już mieć po...[emoji16] No i żyję to druga ulga, u mnie wyszło z USG że 39 tc bo z Om 37 ale mało wód płodowych i dzisiaj otwarcie poprosiłam o wywołanie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji9][emoji9]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do góry