reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja dziś wymeczylam sie przy malowaniu stóp...o matulu jeszcze z nogą zwichnięta [emoji23][emoji23] ale dalam radę i mam piekne czerwone pazurki [emoji4][emoji23]
Bede chociaż troszke lepiej sie czuła jako obiekt do współczucia, idziemy dzis do przedszkola na przedstawienie na dzień mamy i taty i juz widze te wszystkie panie patrząc na mnie [emoji23] brzuch.pod nos i noga w ortezie , spuchnieta [emoji23][emoji53][emoji41]

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Jestem po wizycie. Nie urodze nigdy. Wszystko twarde i zamknięte. Prawie tydzień kaszlu nic nie wspomogl ;) kłucie w szyjce to tylko kłucie, ktore nic nie robi.

Na poprawę humoru wydalam majątek w rossmanie tylko na SIEBIE ;)
Uuu to kiepsko. Sama nastawiam się na dobre wieści jak będę w czwartek na wizycie ale równie dobrze mogę usłyszeć ze dupka... nic się nie dzieje.

 
Dzień doberek:) u nas strasznie gorąco. Nawet nie mam ochoty kończyć śniadania bo tylko pić mi się chce. Wczoraj po południu było 35 stopni to ja nie wiem ile będzie dzisiaj.

Co do płci to od początku staralismy się o synka bo chcieliśmy najpierw synka i młodszą córeczkę. Gdy na początku lekarz nam powiedział,że raczej dziewczynka to byliśmy troszkę smutni,może nie smutni tylko brdziej rozczarowani,że nasz plan się nie uda.Już przywyklismy do Kornelki,ale później okazało się ,że jednak raczej chłopak. U lekarza była radość,ale później byłam smutna,że już przyzwyczaiłam się do córeczki. Mąż ciągle mówił,że ważne żeby było zdrowe i będzie kochał bez względu na płeć. Teraz jest prawdopodobnie Błażejek ,ale wolimy czekać do porodu bo różnie bywa ;)

Wiecie,że mąż tak chce być przy porodzie,że ogląda ze mną "porody" :D nawet miał łzy w oczach jak się urodziło dziecko i mówił ,że na pewno będzie płakał jak nasze się urodzi o ile nie zemdleje :D
Ja bylam pewna, ze jak urodze synka, to sie porycze ze szczescia i wzruszenia, przez cala ciaze bardzo latwo sie wzruszalam. Po porodzie zadne lzy w glowie mi nie byly, bo jedyne co czulam to mega ulge, ze jest juz po [emoji12]


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dalam swoim paznokciom odpocząć i nie mam hybrydy juz pewnie ze 3 miesiące. O dziwo wcale nie mam tak mocno zniszczonej płytki. Ale tylko jak urodzę to wracam do zabawy kolorami. Moje lakiery za mną tesknia[emoji12]

 
Ja dalam swoim paznokciom odpocząć i nie mam hybrydy juz pewnie ze 3 miesiące. O dziwo wcale nie mam tak mocno zniszczonej płytki. Ale tylko jak urodzę to wracam do zabawy kolorami. Moje lakiery za mną tesknia[emoji12]

Moje tez hihi [emoji16] dla pocieszenia i zeby moc trochę pomalować to robie dla mamy paznokcie [emoji5] hybrydy nosze od 3 lat? Non stop i to moja najdluzsza przerwa od tego czasu i tez nie mam zniszczonej płytki
 
reklama
a ja hybrydy mialam ostatnio w listopadzie :D a ogolnie mimo tych witamin mam slabe paznokcie,kazdy tak chwali ze poprawia się kondycja włosów i paznokci a u mnie jest wrecz przeciwnie :(
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
Do góry