reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A jak dziewczyny u was z puchnieciem palców i stóp,próbowalam juz chyba na wszystkie sposoby sciagnąc obrączkę i pierscionek zareczynowy i nic nie pomaga :(

ckaidqk3b3f86lfe.png

Mnie puchly bardzo i nagle przestaly... Dzis widze ze znowu troche spuchly, ale juz duzo mniej. Chyba nie ma na to sposobu trzeba przetrwac... Ja smaruje zelem z kasztana ziaji i to troche pomaga ale tylko na chwile...:(
 
reklama
Płynem do naczyń spróbuj albo tłuszczem jakimś .
U mnie tylko kostki puchną ,ręcę odpukać tylko jak duzo chodzę, ale biżuterię noszę jeszcze normalnie.

A tak z innej beczki, powiedzcie mi czy mozna mieć hybrydy na porodówkę czy nie bardzo>

Chyba nie bardzo, ale to zalezy od szpitala... Ja zdjęłam na wszelki wypadek.
 
wow podziwiam ze ogladasz na ipli te "porody" ja nawet jak w którymś z moich seriali zaczyna sie akcja to ze strachu zmieniam kanal :< Mi w moim powiedzieli ze nie mogę miec nawet bezbarwnej odzywki bo to moze zafałszować kolor płytki,dlatego paznokcie mam pomalowane tylko u nóg ,,tydz temu przed komunia mąż mi malował :-D
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
dobra jedziemy , jeszcze na koniec się poryczałam bo dzidzia szaleje w brzuszku a ja mówię do brzucha że za 2 godzinki może 3 się zobaczymy :) a potem z tatą cię zacałujemy :D
Powodzenia !
I zazdroszcze bo też bym juz chciala tulić swoje maleństwo [emoji4][emoji4]

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Płynem do naczyń spróbuj albo tłuszczem jakimś .
U mnie tylko kostki puchną ,ręcę odpukać tylko jak duzo chodzę, ale biżuterię noszę jeszcze normalnie.

A tak z innej beczki, powiedzcie mi czy mozna mieć hybrydy na porodówkę czy nie bardzo>
Co do hybrydy to chyba najlepiej dowiedziec sie w szpitalu którym bedziesz rodzila,bo każdy szpital ma swoje wytyczne.

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry