reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Też mam na 4 termin to wspominał coś o 11

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Musze się uzbroić w cierpliwość i poczekać do czwartku. Wtedy mam nadzieje juz wiedzieć co i jak!

 
reklama
Wy takie zaplanowane z tymi porodami a ja czekam ;D i wierzę , że samo się zacznie czy przed czy kilka dni po terminie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Ale produkujecie; )

Monya oplulam telefon ze śmiechu jak czytałam o przygodzie w Ikei :D

Zapisałam się dziś na ktg do uczkinu na środę wezmę torbę bo nadal się ludze, ze może wcześniej... jutro jeszcze mam ostatnią wizytę u gina.

Co do wywoływania to ja też jestem cala chora, ze do niedzieli nie urodze i w pn dopiero się zacznie jazdaaaaa :(

Dziś po raz enty posprzatalam całe mieszkanie, zaraz się ogarnę idę po starszaka na piechotke, później po zakupy a wieczorem kuzwa będę chyba na skakance skakać :D ;)
 
Pojechałam z mężem do ikei, żeby kupić ciotce kuchnie, bo juz zaprojektowana i liczę na to, ze jeszcze w tym tygodniu ją zamontują. Po badaniu jednak siku mi się zachciało. Wiec przeć kupnem podskoczyłam do łazienki. Po wyjściu z łazienki podchodzi do mnie kobieta, ze albo mam brudną spódnicę, albo mi wody odeszły. Patrzę na tył a tam mokra plama wielkości 20 cm. Adrenalina skoczyła natychmiast, mąż pobladł , a ja na spokojnie: "idźmy sprawdźmy fotel w samochodzie, bo moze sie tylko obsikałam". Fotel suchy. Majty nie bardziej mokre niż zwykle czyli jednak siki [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]
Wróciliśmy i skończyliśmy kompletowanie i zakup, ale obsłużyli nas po vipowsku i nawet gotowi byli przyjmować poród na dziale w sypialni z podkładami [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji23][emoji23][emoji23]Brawo Ikea.

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Dobre!




74703e3kkwoaumma.png
 
My bylismy wczoraj u mojej mamy i jak zobaczyła jak chodzę to mowila, że widać, że ciężko mi z tym spojeniem - a ja jej na to, że teraz to już śmigam w porównaniu z tym co było kilka dni temu...
natomiast przy przepowiadaczach spojenie tez boli i sama nie wiem co powiedzieć lekarzowi na następnej wizycie... wtedy on ma zdecydować czy da szanse na sn czy cc - w zalezonosci od tego czy mi się poprawi. Boję się tego rozejścia patologicznego bo to potem i operacja i kilkutygodniowa hospitalizacja... i szczerze to coraz bardziej oswajam się z myślą o cięciu :/ tylko znowusz ta myśl w głowie, że może jednak sn by się udało?
ech, za dużo myśli w głowie




74703e3kkwoaumma.png
Arya ty chyba faktycznie na cc powinnaś się zdecydować. Wiem że to dla ciebie trudna decyzja. Ale jak tak mocno cię boli to spojenie to na pewno nie jest to normalne. Jak dojdą do tego bóle porodowe to może być ciężko.
 
A tak w ogole to gratuluje szczesliwym mamusiom i zdrówka życzę Wam jak i maluszkom. Oczywiscie tez szybkiego powrotu do domku. [emoji4]

xnw4krnt83prf1c3.png
 
reklama
Arya Ze spojeniem nie ma co ryzykować. Znam przypadki ze lekarze mimo duzego dziecka powyzej 4kg nie robili cc. Potem przez dlugi czas ogromny bol i specjalistyczny pas na rozejscie spojenia. Więc lepiej wybrac mniejsze zło. Tym bardziej ze tu grozi porod sn grozi potem operacja.

xnw4krnt83prf1c3.png
 
Do góry