reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Biorę wuramine C a właściwie askorbinian sodu w proszku. Cytryna, miód, czosnek to mój Arsenal z którym się nie rozstaje. Nos zawalony, woda leci, chyba zaczyna mnie łamać. To fakt czuje się niedoleczona pi ostatniej anginie, poleciałam zrobić wymaz z gardła ale tam nie ma bakterii musiałam wyłapać wirusa, chyba że to katar alergicznych nie wiem, nigdy nie miałam. Robię dziś inhalacje ale aż ciężko się przebić przez tą wodę, może przeplucze sobie zatoki. Nigdy tyle nie chorował a od miesiąca coś mi jest

Biedronka mam w środę połówkowe. U dr. Wegrzynowskiego w Vitrolive.
Kup sobie zestaw do płukania nosa i zatok. U mnie działa to cuda! Jak nalejesz letniej wody to nawet nie czuć że płuczesz wodą nos :)
Jeszcze u mnie sprawdza sie podgrzana sól na katar. Fajnie oczyszcza :)

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
reklama
Dziewczyny pomocy, ja znowu chyba chora, leje się z nosa..... Nie wiemczy siedzieje ledwo się wygrzebalam z anginy, załamana jestem!!!!!!
Ja na katar gotuje litr wody dodaje z 6 łyżek soli, głowa nad miskę a na głowę ręcznik. Rozgrzeje zatoki a sól działa odkarzajaco więc oddycham przez nos i usta na zmianę. Zwykle dodawalam trochę vicksa dosłownie krople na koniec lyzeczki i wtedy to dopiero daje efekt ale nie wiem jak z wdychaniem vicksa w ciąży. Raz tak zrobiłam jak już tak mi katar dawał w kość. Ale smarować się chyba można.

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Do góry