reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jedna z Was niech napisze wiadomość prywatną do tej administratorki : aniaslu
1475408835495.png


wff2krhmvaem9yip.png
 

Załączniki

  • 1475408835495.png
    1475408835495.png
    28,8 KB · Wyświetleń: 725
reklama
Agusienka, Zola witajcie! Mamy ten sam termin :). Co do objawow to ja na razie odczuwam tylko bole podbrzusza. Dlatego na razie nie czuje tej ciazy
 
Melomanka, mnie nawet podbrzusze nie boli :) Czasem coś tam poczuje, bóle jak przy okresie ale nic się nie dzieje :) Jutro wybieram się do lekarza i jestem ciekawa co powie.
 
Czesc :) ja z miesiączki powinnam mieć termin 27 maja ale poprzedni cykl miałam 39 dniowy i chyba owulacja się przesumela i z usg wychodzi termin na 8 czerwca.... beta na początku ponad 65 lekarz kazał powtórzyć, później ponad 350 więc przyrasta prawidłowo. Nie wytrzymałam i wczoraj Polecialam na usg prywatnie, pecherzyk jest ale jeszcze bez zarodka- 4t3d za 2/3 tyg mam powtórzyć usg.... trzymam kciuki za Wasze kropeczki.... i za swoją.
Jestem na majowkach i tam zostanę a do Was będę wpadać :) buziaki!
 
O kurcze! To ciekawe jaki ja będę miała termin jak mój ostatni cykl też trwał 39 dni puki co nie kieruję się tym bo miałam nie regularne cykle.
 
Mi si podib ze nie ma 100dziewczyn bo latwonogarnac. Ale macie racje trzeba sie znlaec na tablicy. Ja zakladalam watek.nie wiem czemu nie jest na tablicy glownej. moge napisac do administratroki. Nikt jeszcze nie pisal??
Ale nie chce byc moderatorem watku. Ktos chce?
Dajcie znac czy ktos pisal. Ja poczekam ze 2h i napisze.

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
reklama
Ja tez nie pisalam wiec pewnie nikt jeszcze nie napisal.... Jesli chodzi o moderowanie to jak nie bedzie chetnych to moge sie tym zajac...choc niewiele o tym wiem...ale chyba nie moze byc to trudne..

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Do góry