reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny a możecie jeszcze się kłaść na brzuchu ? Bo ja właśnie Was czytam i leżę i tak mówię... zapytam:)

p19u9jcg81ehxczt.png
Mogę ale od kilku dni coraz rzadziej się tak kładę bo mi jakoś tak niewygodnie. Na lewym boku nie ma mowy bo tak mnie gniecie, ciśnie, ciągnie. Tylko prawy bok mi został

7v8r9jcg9vxigot5.png
 
Eeee można ale nie za często:) ja tak żałuję że mnie odrzuca od ryb bo zjadlabym takiego wędzonego [emoji7] Ale zapach nie dla mnie :(
Na drugi raz poproś z grillowa rybcia jeszcze :)

p19u9jcg81ehxczt.png
Wolalam nie ryzykowac z wedzonym. Moze ravja grillowany tez niezle by sie spisal :) ale swrwk, awokado, ogorek papryka bylu pycha :)



 
reklama
Do góry