reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Czy któraś z Wam ma wyniki prenatalnych do porównania?

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Aleinadd jakieś głupie babsko Ci się trafiło,ale najważniejsze,że z maluszkiem w porządku :)
Ja też muszę na dniach iść pobrać krew,a tego baaaaaardzo nie lubię i zawsze jest problem,bo nie chce lecieć :crazy:

U mnie to samo dlatego zawsze prosze o wode do picia i ponadto aby pobrali zwykla strzykawka (nie próżniową) i teraz jest ok.
 
Ja w pierwszej o drugiej ciąży dwa razy "odwiedziłam" Kopernika i raz Ujastek i dużo lepiej wspominam ten drugi. W Koperniku to zawsze patrzyli na mnie jak na naciagaczkę a niestety za pierwszym razem przyjechałam z krwawieniem ktore okazało sie początkiem naturalnego poronienia (położne kiepskie tylko rzucały tekstami zebym przestała ryczeć bo przecież to i tak nic nie zmieni).

Ja prowadzę ciąże w Lux medzie i dwie prowadziłam u innego lekarza z poprzednim dzieckiem i w tej ciąży chodzę do innego. Obaj byli z Kopernika, ale wcale mnie nie namawiali zebym tam rodziła, sami stwierdzali ze w dzisiejszych czasach nie ma znaczenia skąd lekarz a gdzie chcesz rodzic.
Dwóch synów urodziłam na Żeromskiego i nie wyobrażam sobie zebym teraz miała rodzic gdzieś indziej. Jestem zachwycona szpitalem, lekarzami, położnymi i pomocą laktacyjna!!!
Ja miałam dwie cesarki i to tez mocno zważylo na wyborze- Żeromski ma zupełnie inną procedurę cc niz inne krakowskie szpitale, po drugie najlepsza poradnie laktacyjną i coś z czego myslalam ze nie skorzystam ale jednak- jeśli dziecko musi zostac w szpitalu matka zostaje razem z nim (np Ujastek i Rydygier wypisuje matkę a dziecko zostaje samo). Za drugim razem moje dziecko spędziło 2 tyg w szpitalu a ja razem z nim!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oooo wreszcie ktos z Krakowa:) Myślalam ze sama jestem.Ja mam lekarza z Ujastek i tam tez planuje porod.Opinie sa rozne ale tak jak wszedzie i te pozytywne i te bardzo negatywne.Przekonamy sie w czerwcu
 
Dzięki dziewczynki :) w sumie obojętne mi to było wszystko ma swoje plusy i minusy ale tak, sklaniałam się bardziej ku córci, zmowa jajników :D cytologii nie mam wpisanej chyba wszyscy o niej zapomnieli.
 
reklama
Do góry