reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Bellax też przed chwilą skończyłam sprzątanie i zaraz zabieram się za pizze moją specjalność [emoji3]

Ja się mogę tylko cieszyć że u mnie w domu nikt nie pali[emoji4] ostatnio kupiłam sobie piwo bezalkoholowe i tak stoi w lodówce już trzeci tydzień bo mi sie odechcialo. [emoji5]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alez wpadne w szal po 10tym skoro juz sa przeceny [emoji7] juz bede po usg wiec bede szalala ;) pokaz skarpeteczki !

m3sx9jcg8o411yy9.png
Ja będę po połówkowym wpadała w szał[emoji38] dodałam w wyprawkowym.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Hejka! Zazdroszczę wam tej energii do sprzątania. Myśmy rano byli na zabawie mikołajkowej z męża pracy a potem już byłam tak zmęczona że tylko wyrko... Cycki mnie już męczą, cały czas bolą, drażni mnie to i brzuszek jakoś dzisiaj wyjątkowo ciąży. Co to będzie później...
 
Dziewczyny nie wiem co mam robić, od ok 3 dni strasznie mnie skóra swędzi. Robiłam dziś badania i wszystko wyszło w normach w tym tsh i ft3 i ft4. Wydaje mi się że odkąd biorę pregna plus zaczęło się to swędzenie. Czytałam że w ciąży jest cholestaza (zastój żółci) ale to dopiero 13 tydzień i chyba niemożliwe. Co robić odstawić ten suplement i iść do lekarza pierwszego kontaktu...?Ten suplement ma sporą dawke jodu a czytałam ze sa osoby uczulone na jod i moze to jest powodem. Nastepna wizyta u gina dopiero 19,12 a u endo 15,12. Nie zmieniałam proszku do prania a oliwka ktora stosuje nie dawala mi wczesniej zadnej alergii. Normalnie strasznie frustrujacy ten swąd :/
 
Rozpętałam przynajmniej tymi papierosami ciekawa dyskusje. Spoko. Fajnie się czyta różne opinie.

Ja jakoś nie potrafię jeszcze nic kupić dla malucha. Moze nadal to dla mnie szok. A może po prostu zawsze myślałam że takie zakupy będę robić z mężem i sama nie potrafię się na nic zdwcydowac[emoji20]

Jak siostra przyjedzie na moje urodziny to może z nią się wybiore na jakieś zakupy bo narazie nie mam nawet na to chęci. Coś jest ze mną nie tak?[emoji15]

f2w3rjjgfd8znk4b.png
 
Dziewczyny nie wiem co mam robić, od ok 3 dni strasznie mnie skóra swędzi. Robiłam dziś badania i wszystko wyszło w normach w tym tsh i ft3 i ft4. Wydaje mi się że odkąd biorę pregna plus zaczęło się to swędzenie. Czytałam że w ciąży jest cholestaza (zastój żółci) ale to dopiero 13 tydzień i chyba niemożliwe. Co robić odstawić ten suplement i iść do lekarza pierwszego kontaktu...?Ten suplement ma sporą dawke jodu a czytałam ze sa osoby uczulone na jod i moze to jest powodem. Nastepna wizyta u gina dopiero 19,12 a u endo 15,12. Nie zmieniałam proszku do prania a oliwka ktora stosuje nie dawala mi wczesniej zadnej alergii. Normalnie strasznie frustrujacy ten swąd :/
Wiesz co mnie tez czasem bardzo swedzi skora. Na piersiach, brzuchu, posladkach. Mysle ze to moze skora sie rozciagac i dlatego.

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Odstaw na kulka dni i zobacz czy jest różnica.

Tak gadamy o tym piciu a mi się śniło , że wypiłam dzis cała butelkę wina. Obudziłam się spocona jakbym conajmniej koszmar miała ;)


oar8pg4ngmro558y.png
 
Do góry