reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna plama obok dziecka

reklama
Ale stres jest bo cesarka mnie czeka mamy nadzieję z narzeczonym że będzie wszystko dobrze bez żadnego zabiegu ale uspokaja mnie z lekka to że będę rodzic w Łodzi w matce polki tam gdzie miał zakładany ten cewniczek. Staram się być dobrej myśli ale szczerze chce mieć już to wszystko za sobą za dużo stresu na 1 ciążę i dopiero mam 19 lat chce jak najlepiej dla dziecka żeby było zdrowe zależy mi tylko na tym i mam w głowie tyłu głowy dlaczego mnie to spotkało ale później patrzę na zdj malutkiego i mi mija cała zła energia . Oby do końca 😘😘😘😘😘😘
 
Ale stres jest po cesarka mamy nadzieję z narzeczonym że będzie wszystko dobrze bez żadnego zabiegu ale uspokaja mnie z lekka to że będę rodzic w Łodzi w matce polki tam gdzie miał zakładany ten cewniczek. Staram się być dobrej myśli ale szczerze chce mieć już to wszystko za sobą za dużo stresu na 1 ciążę i dopiero mam 19 lat chce jak najlepiej dla dziecka żeby było zdrowe zależy mi tylko na tym i mam w głowie tyłu głowy dlaczego mnie to spotkało ale później patrzę na zdj malutkiego i mi mija cała zła energia . Oby do końca 😘😘😘😘😘😘
Jeżeli będziesz rodzić w Łodzi w Matce Polce to możesz być spokojna. Tam są naprawdę świetni lekarze, którzy w razie problemów z maluchem bardzo dobrze się nim zajmą
 
reklama
Do góry