reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czarna plama obok dziecka

reklama
Ale stres jest bo cesarka mnie czeka mamy nadzieję z narzeczonym że będzie wszystko dobrze bez żadnego zabiegu ale uspokaja mnie z lekka to że będę rodzic w Łodzi w matce polki tam gdzie miał zakładany ten cewniczek. Staram się być dobrej myśli ale szczerze chce mieć już to wszystko za sobą za dużo stresu na 1 ciążę i dopiero mam 19 lat chce jak najlepiej dla dziecka żeby było zdrowe zależy mi tylko na tym i mam w głowie tyłu głowy dlaczego mnie to spotkało ale później patrzę na zdj malutkiego i mi mija cała zła energia . Oby do końca 😘😘😘😘😘😘
 
Ale stres jest po cesarka mamy nadzieję z narzeczonym że będzie wszystko dobrze bez żadnego zabiegu ale uspokaja mnie z lekka to że będę rodzic w Łodzi w matce polki tam gdzie miał zakładany ten cewniczek. Staram się być dobrej myśli ale szczerze chce mieć już to wszystko za sobą za dużo stresu na 1 ciążę i dopiero mam 19 lat chce jak najlepiej dla dziecka żeby było zdrowe zależy mi tylko na tym i mam w głowie tyłu głowy dlaczego mnie to spotkało ale później patrzę na zdj malutkiego i mi mija cała zła energia . Oby do końca 😘😘😘😘😘😘
Jeżeli będziesz rodzić w Łodzi w Matce Polce to możesz być spokojna. Tam są naprawdę świetni lekarze, którzy w razie problemów z maluchem bardzo dobrze się nim zajmą
 
reklama
Do góry