reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna plama obok dziecka

Przeszłam rozmowę z lekarzem i to z 15 20 min trwa że nie ma takiej opcji żebym się nie obudziła . Obudzę się na sali odrazu i będzie wszystko dobrze jak byś poszła się przespać i jestem spokojna jutro z rana zabieg będzie dobrze musi być
Miałam ostatnio zakładany szew na szyjke wlasnie pod narkoza. Powiem Ci, że założyli mi maseczke i nawet nie wiem kiedy zasnęłam, a jak mnie budzili to byłam zła, że tak krótko pospalam. Zabieg trwał jakieś 20 min. Ale z tego stresu zemdlalam godzinę przed zabiegiem, podali glukoze, żeby mnie ocucic.
 
reklama
No pewnie ze bedzie dobrze, oni cały czas kontrolują dawkę tego do usypiania, w razie koniecznosci jakbys sie lekko wybudzala w trakcie zabiegu to troszkę podkrecaja i to jest malo wiec pewnie odrazu po sie obudzisz :)
Dziękuję za wsparcie spać nie będę mogła do jutra ale dać radę dam będę płakać ale co nie ma wyjścia
 
Miałam ostatnio zakładany szew na szyjke wlasnie pod narkoza. Powiem Ci, że założyli mi maseczke i nawet nie wiem kiedy zasnęłam, a jak mnie budzili to byłam zła, że tak krótko pospalam. Zabieg trwał jakieś 20 min. Ale z tego stresu zemdlalam godzinę przed zabiegiem, podali glukoze, żeby mnie ocucic.
Rozmawiają ze mną jak tylko wejdą że Klaudia jak tam ja boję się nie masz czego dzidziuś się wysika i wracacie do domku będę miała o 23 kroplówkę i o 6 rano naprawdę ich słowa motywują ale lęk jest jak nigdy nie byłam pod narkoza rozumieją wszystko jak należy będzie wszystko zrobią to i w piątek do domku już szybciej tam lekarz powiedział polecam ten szpital i chce tu urodzić bo podejście zarąbiste
 
@Klaudia012 Pamiętaj, że nie będziesz miała pełnej narkozy. Będziesz na własnym oddechu. Będziesz cały czas monitorowana przez sztab ludzi, którzy wiedzą, co mają robić. Pomyśl, że to takie lekarstwo na lepszy sen ;-)
 
@Klaudia012 Pamiętaj, że nie będziesz miała pełnej narkozy. Będziesz na własnym oddechu. Będziesz cały czas monitorowana przez sztab ludzi, którzy wiedzą, co mają robić. Pomyśl, że to takie lekarstwo na lepszy sen ;-)
Już po doszłam do siebie nie było tak źle ☺️☺️☺️ czekam teraz co mi powie lekarz mam nadzieję że okey bez kolejnego zabiegu i do domu 😁😁
 
reklama
Do góry