reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista

Barbara Blicharczyk-Zalewska :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: najgorsze babsko w Kołobrzegu, bierze kase za nic, tzn.naciaga pacjentki na rozne choroby,które tylko ona widzi. W szpitalu udaje,ze cie nie zna. Szkoda słow. NACIAGACZKA I TYLE
:no:
 
reklama
Ja odradzam dr. Radiukiewicza (LuxMed / CM LIM Warszawa).
Niesympatyczny i niegrzeczny typ. Na pytania odpowiada z wyraźnym zniecierpliwieniem i bardzo zdawkowo. Całą wizytę miałam wrażenie, że go irytuję.
Trafiłam do niego przypadkiem - szukałam lekarza, który by mnie poprowadził w leczeniu niepłodności. Dostałam skierowania na badania, ale okazało się, że jednak zaszłam w ciążę. Kiedy przyszłam do niego na początku ciąży (5 tc), ochrzanił mnie, że niepotrzebnie robiłam tak wcześnie testy, bo być może wcale w ciąży nie jestem :szok:.
A miałam pozytywny wynik testu aptecznego i betę ponad 1000 jednostek.
 
Nie wiem czy to dobre miejsce, ale na czarną listę wpisuję oddział patologii noworodka w Świętochłowicach. Najgorszy szpital pod względem podejścia do rodziców. Godziny odwiedzin z kosmosu z resztą ogólnie tylko 3 godziny w ciągu dnia na patologii noworodka to skandal.
Informacji o stanie dziecka udziela tylko ordynator od 11 do 12 od poniedziałku do czwartku z czego jest to godzina wyciągnięta w tych 3 godzin odwiedzin dla dziecka. W weekend kompletnie niczego nie można się dowiedzieć. Przyjmują dzieci, którymi nie potrafią się zajmować i nie gwarantują kontroli specjalistów. Beznadzieja.
 
Nie polecam Lekarza Krzysztofa Kucharskiego z przychodni w Warszawie na ul Soczi 1.
Ten człowiek nie powinien mieć nic wspólnego z kobietami.
Gdy ten pan dowiedział się że planuje ciążę, i poprosiłam o rady jakie badania, szczepienia itd to zostałam wyśmiana.
Powiedział mi, że mam iść do męża i się pobzykać!!!! :/
Do tego dodał, że sama powinnam wiedzieć czy jestem zdrowa czy nie,i on mi nie powie czy jestem płodna czy też nie.
Dostałam jedną radę- wyleczyć zęby, ale.... nie jedna kobieta urodziła dziecko mając próchnicę, najwyżej ząb wypadnie.
 
Odradzam a właściwie przestrzegam Lublin dr.Janusz Kraczkowski gab prywatny na ul.Ułanów i jako zastępca ordynatora na ul.Staczica Lublin ,jedną noga byłam już na drugim świecie:( chodziłam do niego kilka lat regularnie-dobrze mnie znał,ale nie wykrył mi I stopnia raka szyjki ,miałam juz cytologie dawno p IV stopniu a on mówił że nic się nie dzieje w ostatniej chwili miałam obcinana szyjkę bo jeszcze ze 3 miesiące i było by po mnie a on dalej twierdził że nic nie widzi na dodatek jak juz byłam po operacji i dowiedział się o wszytkim to powyrzucał moje karty z gab prywatnego i wypierał się że mnie zna,oszust,naciągacz,jak robiłam u niego cytologię pryw to mówił że materiał zawozi do siebie do szpitala ale myślę że wczale tego nie robił,pozatym babiarz ,zboczony czubek ,i cham który wypiera sie w oczy,Bogu dzięki że ktos mni pomógł bo by mnie juz nie było
Na drugiej pozycji odradzam Tomasz Mazurek szpital Krasnicka ,pryw.Top Medical u.Zana.Straciłam kilka ciąż -tak mnie wyczyścił po ostatnim poronienu że chodziłam przez miesiąc i krwawiłam aż padłam w gorączce bo jak się okazało nie wyczyścił mnie do końca!!! jak sie dowiedział bo mnie zobaczył w szpitalu to wziął sobie kilka dni urlopu.
Następnie dr.Przystupa ze szpitala też przy Staszica -oszustka ,pazrerna na kase nie pomaga potrzebującym nie wiem gdzie jej etyka zawodowa!!!
Wogóle nie polecam szpitala ani na Kraśnickiej ani na Staszica.
 
A ja odradzam dr. Hallaka chodziłam do niego na początku ciąży a wizyty trwały 5 min z czego ze 2 rozmawiał przez tel. nawet zaświadczenie o ciąży musiałam sobie sama wypisać a on tylko się podpisał a już o badaniach nie wspomnę:wściekła/y:
 
reklama
ja omijam gabinet pana Cezarego Wołyńskiego w pruszku.....
Nie dość że płaci się niebotyczne sumy (wizyta z usg 170 pln)
to umawiasz się na konkretną godzinę a później czekasz 2 godziny na poczekalni.......
w dodatku na każdej wizycie (co 3 tyg) robił usg - chyba raczej zbędne tak często......
chodziłam do niego ok 2 miesiace a pozniej zrezygnowałam.....
pozdroofka

A ja się z ta wypowiedzią kompletnie nie zgodzę. Dr. Wołyński jest jedynym ginekologiem u którego czuję się komfortowo i bezpiecznie. Jest bardzo dobrym specjalistą i ciepłym człowiekiem. Teraz prowadzi mi ciąże. Dał mi swój numer tel. i powiedział, żebym się w ogóle nie krępowała i jak coś się będzie działo, żebym dzwoniła. Nie chodzę do niego prywatnie, a na NFZ.
Myślę, że to trochę nie w porządku dyskwalifikować lekarza tylko dlatego, że długo czeka się w poczekalni i że wizyta + usg kosztuje 170zł..
Pozdrawiam.
 
Do góry