reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Ja dziś się na budyń bez cukru pokusilam, ale błąd taki ze dodałam łyżkę dzemu własnej roboty, ale słodki był... I po 1h 152. Będę próbować bez dzemu że świeżymi owocami :D
 
Ja dziś się na budyń bez cukru pokusilam, ale błąd taki ze dodałam łyżkę dzemu własnej roboty, ale słodki był... I po 1h 152. Będę próbować bez dzemu że świeżymi owocami :D
O budyń bez cukru tez sobie zrobię. Poszukam soku jakiegoś lub dżemu bez cukru są na 100 % w tych zdrowych sklepach.

Kiedyś wyszłam ze znajomymi i zjadłam pieczonego dorsza + 2 kawałki pizzy ale później odrazu poszłam na spacer i cukier był ok 101. Mnie po białej mące wzrasta.

Mnie już zaczyna denerwować to przyrządzenie ciagle tego jedzenia i myśleniu o jedzeniu które robi się już monotematyczne, jest lato wyjść gdzieś zjeść niezbyt bo ta cukrzyca sporo ogranicza.
 
Wczoraj tak mnie głowa bolała, że na ostatnią późną kolację zjadłam kawałek chałki, a rano na czczo 95 ;p
Matko grzech grzechem ale nie warte smakowo to było;p
 
Ja na pozna kolacje zjadłam bułkę ciemna z szynka i pomidorem i zapilam sokiem „witaminka” bo mnie naszło, kiepsko spałam tej nocy cukier 98 ...
 
Ostatnia edycja:
Bułka to zło
Tak samo u mnie jak i u Ciebie
Moja diablo powiedziała kiedyś, że nie ma dozwolonych bułek bo wszędzie są wspomagacze i spulchniacze.
Ja na pozna kolacje zjadłam bułkę ciemna z szynka i pomidorem i zapilam sokiem „witaminka” bo mnie naszło, kiepsko spałam tej nocy cukier 98 ...
 
Bułka to zło
Tak samo u mnie jak i u Ciebie
Moja diablo powiedziała kiedyś, że nie ma dozwolonych bułek bo wszędzie są wspomagacze i spulchniacze.

Zgadzam się, ale tak jak pisałam wyżej zjadłam calzone pewnie z maki pszennej z „kupa” sera szynki itd i był w normie, po lasagne to samo.
 
reklama
Zbocze trochę z wątku. Jestem w 25+2 miałyście tez tak ze jednego dnia ruchy były wzmożone na drugi dzień cisza ?
 
Do góry