reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Zgłupiałam... przedwczoraj na kolacje około 22 2x kanapka z wędlina pomidorem mozarella bazylia cukier rano 93 wczoraj na kolacje calzone dzisiaj cukier 84 rano .

Edit. Kolacja kasza manna na mleku z miodem i malinami cukier 87. Czyżby muszę zjeść coś niedozwolonego żeby rano był cukier w normie ?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny tak szczerze, przyznawać się. Wiem, wiem, że nie można, ale jecie słodycze?;)
Jemy:D
Małe porcje i najlepiej mało slodkie domowe ciasto i jest ok.
Mi sam cukier jako taki aż tak nie szkodzi, jak gotowane mączne wyroby.
Ale to zależy od tego, jak dany organizm reaguje:) mój trochę dziwnie;)


Zgłupiałam... przedwczoraj na kolacje około 22 2x kanapka z wędlina pomidorem mozarella bazylia cukier rano 93 wczoraj na kolacje calzone dzisiaj cukier 84 rano .

Edit. Kolacja kasza manna na mleku z miodem i malinami cukier 87. Czyżby muszę zjeść coś niedozwolonego żeby rano był cukier w normie ?
Jeśli po czymś się dobrze czujesz i masz dobre wyniki, to widocznie to nie jest dla Ciebie "niedozwolone":)
Te kanapki na późną kolację są przereklamowane;)
 
Yyyy czyli cc nie masz ?;)
Sama jesten zdziwiona. Wyniki krzywej miałam fatalne, więc cukrzyca jest, ale jakoś się unormowało. Myślałam, że nic nie będę mogła jeść i że nawet tictac podniesie mi cukier. Początek był restrykcyjny bardzo, potem trochę odpuściłam, ale podstawowych zasad staram się trzymać i jest git. [emoji1744] czasami nawet z ciekawości mierzyłam co pół godziny i też żadnych przekroczeń.
Teraz hemoglobina glikowana wyszła mi 5.2 więc też super...

Nie ogarniam. [emoji28]
 
Sama jesten zdziwiona. Wyniki krzywej miałam fatalne, więc cukrzyca jest, ale jakoś się unormowało. Myślałam, że nic nie będę mogła jeść i że nawet tictac podniesie mi cukier. Początek był restrykcyjny bardzo, potem trochę odpuściłam, ale podstawowych zasad staram się trzymać i jest git. [emoji1744] czasami nawet z ciekawości mierzyłam co pół godziny i też żadnych przekroczeń.
Teraz hemoglobina glikowana wyszła mi 5.2 więc też super...

Nie ogarniam. [emoji28]
U mnie jest tez podobnie i hemoglobina glikowana tez wychodzi nisko. I sama już nie wiem czy nie powtórzę tej krzywej cukrowej.
 
reklama
Do góry