reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Wiecie co a moje cukry ciągle podwyższone na czczo ok 94-96. No fakt glukometr ma granicę błędu ale raczej nie opieram się na tym. Wczoraj wpadłam na pomysł żeby trochę przesunąć godzinę podania insuliny z 22 na 21.30. I rano 91, więc może będzie ok. Jak myślicie ?
Z diablo nie ma co się kontaktować. Został mi nie dawno zmieniony a wizytę mam.dopiero 24.07
Jeśli nie masz jak się skontaktować z lekarzem, a ta zmiana będzie w dłuższej perspektywie dawała dobry efekt, to pewnie dobry trop :)
 
reklama
Ja mam problem taki ze rano cukier mam niski !!!! Już kolejny dzień tak jest ! Muszę jeść posiłek o 23 np. A śniadanie dziś jadłam o 6 bo wstałam i sprawdziłam i było już 70.
 
Jeśli nie masz jak się skontaktować z lekarzem, a ta zmiana będzie w dłuższej perspektywie dawała dobry efekt, to pewnie dobry trop :)
No muszę jakoś pokombinować bo mi dłuższa przerwa służy od podania insuliny. Pod warunkiem, że zjem kawałek białego chleba ok 22.
Akurat moja diabetolog poszła na l4 ciążowe . I z tego co wiem nowa to wariatka ;p więc póki co się nie pokazuje. Zresztą u niej kolejka jak za komuny. Siadasz i czekasz, czekasz i czekasz . . .
 
No muszę jakoś pokombinować bo mi dłuższa przerwa służy od podania insuliny. Pod warunkiem, że zjem kawałek białego chleba ok 22.
Akurat moja diabetolog poszła na l4 ciążowe . I z tego co wiem nowa to wariatka ;p więc póki co się nie pokazuje. Zresztą u niej kolejka jak za komuny. Siadasz i czekasz, czekasz i czekasz . . .
W ciąży powinien Cię ktoś przepuścić ale różnie to bywa ....
 
W ciąży powinien Cię ktoś przepuścić ale różnie to bywa ....
Ty chyba żartujesz ;p Ty w to wierzysz ? Ja nawet się nie pcham bez kolejki i z tego nie korzystam bo to bez sensu.
Akurat u mnie w poradni diabetolog przyjmuje ciężarne w jeden dzień w tygodniu i nie ma szans na przypuszczenie. Pół biedy, że do porodu zostają mi 2 wizyty więc przeboleje ;)
Na całą kadencję ciąży a jestem w 7,5mc 2 razy ktoś mnie przepuscił ;p fakt, że gruba nie jestem aż tak bardzo bo mam +8 kg na wadze ale brzuch ciążowy a gruby po prostu raczej ciężko się myli.
 
reklama
Do góry