reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Trochę mnie nie było a tu tyle się dzieje 😱😱 @gooskaw szybkiego powrotu do domu życzę!! Przerazilam się tymi Twoimi cukrami ale jak po sterydach to norma to chyba trzeba to zaakceptować.. a co położne ogólnie na to mówią jak podajesz im cukry powyżej 200? Komentują to jakoś?

Ja już mam po dziurki w nosie pilnowania co jem i kłucia się w palce. Jutro idę do szpitala na wywołanie i jestem ciekawa czy odrazu zaczną ze mną działać czy najpierw mnie przeleczą antybiotykiem na gbs ileś godzin przed. Chciałabym pójść, dostać oksy i urodzić 😆 ale na święta w domu nie liczę bo się rozczaruje więc już zrobiłam mężowi listę rzeczy do zrobienia. Trochę mi przykro no ale co zrobić. Wszyscy obstawiali, że urodzę wcześniej a tu taka niespodzianka.

Mnie brzuch, więzadła bolą jakoś od 4,5 miesiąca ciąży, że wstawanie z łóżka to masakra jakaś!! A jak się obkrecam to biorę normalnie brzuch "w ręce" i sobie pomagam. Bardzo bolesne :( no i tak mi się napina cały, twardy jak skała.
 
reklama
doposilkowa czyli do każdego posiłku ?


Taak,ulga jest chociaż jeszcze chyba nie wszystko poszło ,ale różnica jak nie wiem 🙈

No i elegacko!:-) bidula sie meczylas za dlugo. Pamietaj takie max 3 dni bo pozniej jest coraz trudniej z tym brzuszkiem :-) ciesze sie! A cukry po sa w miare?
 
No i elegacko!:-) bidula sie meczylas za dlugo. Pamietaj takie max 3 dni bo pozniej jest coraz trudniej z tym brzuszkiem :-) ciesze sie! A cukry po sa w miare?
No już sobie tak nie zrobię ,bo to boli wszystko ,łącznie z Bożena i wszystkim . Brzuszek dzisiaj lepiej,więcej też leżę ,wezmę więcej magnezu .
Wiesz co...bałam się zbadać po godzinie 🙈 Ale po 2h jak miałam zamiar zjeść to miałam 75 więc chyba nie było dużej tragedii.
 
Trochę mnie nie było a tu tyle się dzieje 😱😱 @gooskaw szybkiego powrotu do domu życzę!! Przerazilam się tymi Twoimi cukrami ale jak po sterydach to norma to chyba trzeba to zaakceptować.. a co położne ogólnie na to mówią jak podajesz im cukry powyżej 200? Komentują to jakoś?

Ja już mam po dziurki w nosie pilnowania co jem i kłucia się w palce. Jutro idę do szpitala na wywołanie i jestem ciekawa czy odrazu zaczną ze mną działać czy najpierw mnie przeleczą antybiotykiem na gbs ileś godzin przed. Chciałabym pójść, dostać oksy i urodzić 😆 ale na święta w domu nie liczę bo się rozczaruje więc już zrobiłam mężowi listę rzeczy do zrobienia. Trochę mi przykro no ale co zrobić. Wszyscy obstawiali, że urodzę wcześniej a tu taka niespodzianka.

Mnie brzuch, więzadła bolą jakoś od 4,5 miesiąca ciąży, że wstawanie z łóżka to masakra jakaś!! A jak się obkrecam to biorę normalnie brzuch "w ręce" i sobie pomagam. Bardzo bolesne :( no i tak mi się napina cały, twardy jak skała.

Jeszcze chwilke... juz momencik i sie rozpakujesz :-) wytrzymaj jeszcze do jutra. Mysle ze zadzialaja w miare szybko. Trzymam kciuki aby bylo tak jak mowisz - czesc, antybiotyk i oxytocyna i dzieciatko po drugiej stronie brzuszka :-))))


Nie wiem jak jest z tym gbsem wlasciwie to ja nie pomoge bo u mnie sie to zapewne nalozylo z tymi infekcjami i w pierwszej i drugiej ciazy wiec pewnie przeleczone jakos.

Moze podpowie ktoras dziewczyna?:-)

Co do cukrow - normalne. Polozne mowia ze wysokie to sa ok 300🙉 nie wyobrazam sobie bo ja wczoraj przy 219 czulam sie fatalnie... ale dzis juz mam ok 150 po posilkach a nawet mniej a rano tez tragedii nie bylo :-)
 
No już sobie tak nie zrobię ,bo to boli wszystko ,łącznie z Bożena i wszystkim . Brzuszek dzisiaj lepiej,więcej też leżę ,wezmę więcej magnezu .
Wiesz co...bałam się zbadać po godzinie 🙈 Ale po 2h jak miałam zamiar zjeść to miałam 75 więc chyba nie było dużej tragedii.

Wiem co czujesz bo ja mam takie bole juz po 1 dniu bez dwojki. Jutro bedzie luzniej, bo po nocy zawsze jest.

Btw bo zapomnialam dodac - tak mam doposilkowa insuline w razie W i akurat z niej korzystam :-)
 
Wiem co czujesz bo ja mam takie bole juz po 1 dniu bez dwojki. Jutro bedzie luzniej, bo po nocy zawsze jest.

Btw bo zapomnialam dodac - tak mam doposilkowa insuline w razie W i akurat z niej korzystam :-)
Mam nadzieję,że będzie dobrze . I trzymam kciuki,żebyś Ty też już mogła wrócić do domu . Jutro mam wizytę u gin zobaczymy co tak u bejbika i w ogóle.
 
No to pomalutku kupuj to co trzeba i czerp z tego wielka radosc :-)

Tak dostalam zastrzyk w dupsko i bolalo.... ale jeszcze tylko jeden ;-)




Termin mam na 31.05 ale i tak licze tylko do 37tc:-) czyli 09.05, cala reszta bedzie w gratisie 💛

Po szczypiorku jest Alexis, po niej jestem chyba juz ja?:-)
Ja mam urodziny 31 mają 😊
 
Powiem Wam dziewczyny, że mi mały strasznie wariował dzisiaj w brzuchu i nie wiem czy się główką do dołu nie odwrócił. Dowiem się pewnie za tydzień, ale jak wstałam do łazienki to mnie ciągnie dziś bardziej w dół niż zwykle i czuję ból nie tylko w spojeniu ale i pachwinie 🙈
 
Powiem Wam dziewczyny, że mi mały strasznie wariował dzisiaj w brzuchu i nie wiem czy się główką do dołu nie odwrócił. Dowiem się pewnie za tydzień, ale jak wstałam do łazienki to mnie ciągnie dziś bardziej w dół niż zwykle i czuję ból nie tylko w spojeniu ale i pachwinie 🙈

Jak fiknal fikołaka to ja sie wcale nie zdziwilabym - mowilam Ci ze ma jeszcze czas ;-))) i pewnie jak poczujesz kopy w innym miejscu to sie upewnisz lub czkawke u dolu a nie u gory o ile miewal :-)
 
reklama
Jak fiknal fikołaka to ja sie wcale nie zdziwilabym - mowilam Ci ze ma jeszcze czas ;-))) i pewnie jak poczujesz kopy w innym miejscu to sie upewnisz lub czkawke u dolu a nie u gory o ile miewal :-)
Ja właśnie nie wiem jak czuć ta czkawkę 😅 a właśnie na polowkowych wyszło,że położenie jest główkowe to może też przez to mnie bolą te "kości" na dole 🙈
 
Do góry