reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

I sie zaczelo po sterydach....

Dwie kanapki i serek wiejski - 219 po godzinie plus tachykardia, na szczescie spada... bo zwariowac mozna 🙈
 
reklama
Mi już dzisiaj pozostaje leżenie,bo brzuch jak skała . Rozwaliłem ubranka w salonie i narazie tam muszą pozostać . Ostatnio w ogóle robię drzemki popołudniu. W czwartek po wizycie kupię lacotlosum w aptece,żeby mieć w razie co ,bo chyba mój twardy brzuch jest też od tego,że w jelitach był taki zastój 😏 @gooskaw wy jak się macie ?
 
@Nath096 niestety ten spiety brzuch to na 90% problemy jelitowe. Ale lekarzem nie jestem. Podpytaj na wizycie :-)

Ja sie czaje na kanapke przed snem ale boje sie jej zjesc 🤦‍♀️ zmiejszylam do 1 szt zeby nie zbzikowac jak mi znowu zacznie szalec serducho...

Nie polecam ladowac w szpitalu przed terminem porodu, wiec sie nie spieszcie :-)
 
@Nath096 niestety ten spiety brzuch to na 90% problemy jelitowe. Ale lekarzem nie jestem. Podpytaj na wizycie :-)

Ja sie czaje na kanapke przed snem ale boje sie jej zjesc 🤦‍♀️ zmiejszylam do 1 szt zeby nie zbzikowac jak mi znowu zacznie szalec serducho...

Nie polecam ladowac w szpitalu przed terminem porodu, wiec sie nie spieszcie :-)
Też tak myślę,bo od tygodnia się coś wlasnie dzieje powoli.
A mała tak szaleje,w dzień coraz częściej ja czuję .
Współczuję,ja zjadłam budyń bez cukru,bo chodził za mną już nie wiem ile . Przed snem jeszcze wciągnę mała kanapkę .
Leżenie w szpitalu jest w ogóle mało fajne. Jestem z Tobą myślami i mam nadzieję,że święta spędzisz w domu ❤️
 
O tak... lezacy styl zycia stanowczo nie wspolgra z cukrami rano 🥴 ja poki rano sie nie przebiore i nie pojdedo wc to nawet nie siegampo glukometr..... 🥴🥴🥴
Ja się nawet nie przebieram, leżę w piżamie cały dzień i zmieniam co drugi dzień, bo strach się podnieść 🙈 mycie się to też wyprawa, która musi być połączona z pójściem siku… wszystko żeby jak najmniej wstawać. Dobrze, że mało zostało.
I sie zaczelo po sterydach....

Dwie kanapki i serek wiejski - 219 po godzinie plus tachykardia, na szczescie spada... bo zwariowac mozna 🙈
Tymi sterydowymi wybiciami się nawet nie przejmuj. Przestaną podawać to się uspokoi. Nie ma się czym martwić. Ja miałam duszności 😂
Jeszcze sie trzyma 167... kontrolnie zbadalam czy moge zjesc. No nic poczekam do 22
Ja Wam powiem, że na mnie późna kolacja zupełnie nie działa, nie ważne co bym zjadła. A jeżeli normalną kolację zjem po 20 to nie ma szans na cukier o 6/7 poniżej 90 🤷🏻‍♀️ sprawdzałam na różne sposoby i na mnie to nie działa 😂 zapytacie o ketony w moczu - jak w ciągu dnia zjem wystarczająco węgli to ich nie ma 🤭
 
Ja się nawet nie przebieram, leżę w piżamie cały dzień i zmieniam co drugi dzień, bo strach się podnieść 🙈 mycie się to też wyprawa, która musi być połączona z pójściem siku… wszystko żeby jak najmniej wstawać. Dobrze, że mało zostało.

Tymi sterydowymi wybiciami się nawet nie przejmuj. Przestaną podawać to się uspokoi. Nie ma się czym martwić. Ja miałam duszności 😂

Ja Wam powiem, że na mnie późna kolacja zupełnie nie działa, nie ważne co bym zjadła. A jeżeli normalną kolację zjem po 20 to nie ma szans na cukier o 6/7 poniżej 90 🤷🏻‍♀️ sprawdzałam na różne sposoby i na mnie to nie działa 😂 zapytacie o ketony w moczu - jak w ciągu dnia zjem wystarczająco węgli to ich nie ma 🤭

To Ty tylko insulina tak rano zbijasz cukier? W zyciu z lozka bym nie miala chyba mniej niz 90 jakbym nie wstala rano siusiu i ubrania sie. Musialabym chyba insuliny ladowac w kosmos 😔 zwlaszcza ze mam dodatkowo efekt brzasku 🤦‍♀️

Masakra,faktycznie Cię trzyma . Tak czy tak będziesz musiała coś zjeść. Ja muszę te paski zacząć używać ,bo kupiłam i leżą w torebce.

Ketopaski?
 
reklama
Do góry