reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Ja to się jakoś boje tego wywołania ...naprawdę. dwa porody już przeżyłam wszystkie same się zaczęło w domu i hop na porodowke a teraz jest mi tak dziwnie bardzo...nie w tej kolejności co trzeba...oddział porodowka oddział...
 
Ja to się jakoś boje tego wywołania ...naprawdę. dwa porody już przeżyłam wszystkie same się zaczęło w domu i hop na porodowke a teraz jest mi tak dziwnie bardzo...nie w tej kolejności co trzeba...oddział porodowka oddział...
Jeszcze masz czas, może samo się zacząć :) ja w pierwszej ciąży miałam się zgłosić w dzien porodu i założyli balonik, na drugi dzień oksy plus przebicie pęcherza a teraz nie wiem jak to będzie. Z jednej strony boje się że poród mnie zaskoczy naturalnie :D a z drugiej nie wiem jak miałabym dać radę do 8.04 🥲 chociaż nikt nie wierzy, że dam radę do terminu ale wiadomo jak to jest.
 
Hej slodkie mamy. Dolaczam do Waszego grona i od razu pytam, jakie glukometry polecacie? Ja mam Abra Smart i chyba nie jest zbyt dobry albo robie cos zle. Bo pokazal mi dzis godzine po jedzeniu poziom 43. Stwierdzilam ze jakas pomylka i sprawdzilam jeszcze raz ( ta sama kropla krwi, nowy pasek) i juz bylo 99… no ale przeciez nie bede po dwa razy sprawdzac.
 
Hej slodkie mamy. Dolaczam do Waszego grona i od razu pytam, jakie glukometry polecacie? Ja mam Abra Smart i chyba nie jest zbyt dobry albo robie cos zle. Bo pokazal mi dzis godzine po jedzeniu poziom 43. Stwierdzilam ze jakas pomylka i sprawdzilam jeszcze raz ( ta sama kropla krwi, nowy pasek) i juz bylo 99… no ale przeciez nie bede po dwa razy sprawdzac.
Kurde strasznie dziwne,mi najmniej pokazał 56,ale faktycznie nie jadłam pół dnia 🙈
Ja mam Contour Plus Elite chyba . Ale czy polecam nie wiem . Mój świruje z baterią,wymienisz na nową ,z dwa tygodnie nawet nie i świeci się bateria,że jest to wymiany. Ale myślę,że między w miarę dobrze. Do tego mam apke na telefonie i apke połączona z taka strona,że doktor ma podgląd i na wizytach ona sobie sprawdza w komputerze,drukuje raport,jakieś średnie ,dokłada do dokumentów. Ja w zasadzie też mogę robić takie wydruki,ale po co mi to jeszcze na papierze.
 
Hej slodkie mamy. Dolaczam do Waszego grona i od razu pytam, jakie glukometry polecacie? Ja mam Abra Smart i chyba nie jest zbyt dobry albo robie cos zle. Bo pokazal mi dzis godzine po jedzeniu poziom 43. Stwierdzilam ze jakas pomylka i sprawdzilam jeszcze raz ( ta sama kropla krwi, nowy pasek) i juz bylo 99… no ale przeciez nie bede po dwa razy sprawdzac.
Hej, ja mam Contour Plus One i nie sprawia żadnych problemów 🙂
 
Dziewczyny, a któraś z Was jeszcze została poinformowana, że będzie musiała się zgłosić w terminie lub chwilę przed do porodu z racji cukrzycy? I czy inaczej jest z insuliną? Bo mi nikt nic nie mówił, że będę miała jakieś inne procedury czasowe, jeśli chodzi o porod🤷
 
Hej slodkie mamy. Dolaczam do Waszego grona i od razu pytam, jakie glukometry polecacie? Ja mam Abra Smart i chyba nie jest zbyt dobry albo robie cos zle. Bo pokazal mi dzis godzine po jedzeniu poziom 43. Stwierdzilam ze jakas pomylka i sprawdzilam jeszcze raz ( ta sama kropla krwi, nowy pasek) i juz bylo 99… no ale przeciez nie bede po dwa razy sprawdzac.
43 to srednio bys ogarniala sytuacje, wtedy raczej ma sie totalny zjazd niedocukrzenia. Musisz bardzo dbac o higiene dloni przy pobieraniu.

Nie lepiej wybrac sie do apteki jakiejs innej powiedziec ze wlasnie wykryli cukrzyce ciazowa i zapytac o darmowe glukometry? Na pewno jakis Ci dadza a paski zawsze sa jakies na start. Pozniej juz diabetolog wypisze recepte badz jedno opakowanie pelnoplatnych paskow tez ratuje;-)

Ja mam contour one plus i polecam.

Za to nie polecam na bank diagnostic gold.
 
reklama
Dziewczyny, a któraś z Was jeszcze została poinformowana, że będzie musiała się zgłosić w terminie lub chwilę przed do porodu z racji cukrzycy? I czy inaczej jest z insuliną? Bo mi nikt nic nie mówił, że będę miała jakieś inne procedury czasowe, jeśli chodzi o porod🤷
Mi narazie też gin nic nie mówiła,ale zapytam na następnej wizycie z ciekawości.
Ja tylko pytałam jak z porodem ,w sensie czy mogę w tym szpitalu,który wybrałam ,on ma chyba referencyjnosc 2. I moja gin powiedziała,że tak nawet jakbym brała insulinę,a sytuacja wyglądała by inaczej gdybym miała cukrzycę już przed ciążą .
 
Do góry