reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Ja to się jakoś boje tego wywołania ...naprawdę. dwa porody już przeżyłam wszystkie same się zaczęło w domu i hop na porodowke a teraz jest mi tak dziwnie bardzo...nie w tej kolejności co trzeba...oddział porodowka oddział...
 
Ja to się jakoś boje tego wywołania ...naprawdę. dwa porody już przeżyłam wszystkie same się zaczęło w domu i hop na porodowke a teraz jest mi tak dziwnie bardzo...nie w tej kolejności co trzeba...oddział porodowka oddział...
Jeszcze masz czas, może samo się zacząć :) ja w pierwszej ciąży miałam się zgłosić w dzien porodu i założyli balonik, na drugi dzień oksy plus przebicie pęcherza a teraz nie wiem jak to będzie. Z jednej strony boje się że poród mnie zaskoczy naturalnie :D a z drugiej nie wiem jak miałabym dać radę do 8.04 🥲 chociaż nikt nie wierzy, że dam radę do terminu ale wiadomo jak to jest.
 
Hej slodkie mamy. Dolaczam do Waszego grona i od razu pytam, jakie glukometry polecacie? Ja mam Abra Smart i chyba nie jest zbyt dobry albo robie cos zle. Bo pokazal mi dzis godzine po jedzeniu poziom 43. Stwierdzilam ze jakas pomylka i sprawdzilam jeszcze raz ( ta sama kropla krwi, nowy pasek) i juz bylo 99… no ale przeciez nie bede po dwa razy sprawdzac.
 
Hej slodkie mamy. Dolaczam do Waszego grona i od razu pytam, jakie glukometry polecacie? Ja mam Abra Smart i chyba nie jest zbyt dobry albo robie cos zle. Bo pokazal mi dzis godzine po jedzeniu poziom 43. Stwierdzilam ze jakas pomylka i sprawdzilam jeszcze raz ( ta sama kropla krwi, nowy pasek) i juz bylo 99… no ale przeciez nie bede po dwa razy sprawdzac.
Kurde strasznie dziwne,mi najmniej pokazał 56,ale faktycznie nie jadłam pół dnia 🙈
Ja mam Contour Plus Elite chyba . Ale czy polecam nie wiem . Mój świruje z baterią,wymienisz na nową ,z dwa tygodnie nawet nie i świeci się bateria,że jest to wymiany. Ale myślę,że między w miarę dobrze. Do tego mam apke na telefonie i apke połączona z taka strona,że doktor ma podgląd i na wizytach ona sobie sprawdza w komputerze,drukuje raport,jakieś średnie ,dokłada do dokumentów. Ja w zasadzie też mogę robić takie wydruki,ale po co mi to jeszcze na papierze.
 
Hej slodkie mamy. Dolaczam do Waszego grona i od razu pytam, jakie glukometry polecacie? Ja mam Abra Smart i chyba nie jest zbyt dobry albo robie cos zle. Bo pokazal mi dzis godzine po jedzeniu poziom 43. Stwierdzilam ze jakas pomylka i sprawdzilam jeszcze raz ( ta sama kropla krwi, nowy pasek) i juz bylo 99… no ale przeciez nie bede po dwa razy sprawdzac.
Hej, ja mam Contour Plus One i nie sprawia żadnych problemów 🙂
 
Dziewczyny, a któraś z Was jeszcze została poinformowana, że będzie musiała się zgłosić w terminie lub chwilę przed do porodu z racji cukrzycy? I czy inaczej jest z insuliną? Bo mi nikt nic nie mówił, że będę miała jakieś inne procedury czasowe, jeśli chodzi o porod🤷
 
Hej slodkie mamy. Dolaczam do Waszego grona i od razu pytam, jakie glukometry polecacie? Ja mam Abra Smart i chyba nie jest zbyt dobry albo robie cos zle. Bo pokazal mi dzis godzine po jedzeniu poziom 43. Stwierdzilam ze jakas pomylka i sprawdzilam jeszcze raz ( ta sama kropla krwi, nowy pasek) i juz bylo 99… no ale przeciez nie bede po dwa razy sprawdzac.
43 to srednio bys ogarniala sytuacje, wtedy raczej ma sie totalny zjazd niedocukrzenia. Musisz bardzo dbac o higiene dloni przy pobieraniu.

Nie lepiej wybrac sie do apteki jakiejs innej powiedziec ze wlasnie wykryli cukrzyce ciazowa i zapytac o darmowe glukometry? Na pewno jakis Ci dadza a paski zawsze sa jakies na start. Pozniej juz diabetolog wypisze recepte badz jedno opakowanie pelnoplatnych paskow tez ratuje;-)

Ja mam contour one plus i polecam.

Za to nie polecam na bank diagnostic gold.
 
reklama
Dziewczyny, a któraś z Was jeszcze została poinformowana, że będzie musiała się zgłosić w terminie lub chwilę przed do porodu z racji cukrzycy? I czy inaczej jest z insuliną? Bo mi nikt nic nie mówił, że będę miała jakieś inne procedury czasowe, jeśli chodzi o porod🤷
Mi narazie też gin nic nie mówiła,ale zapytam na następnej wizycie z ciekawości.
Ja tylko pytałam jak z porodem ,w sensie czy mogę w tym szpitalu,który wybrałam ,on ma chyba referencyjnosc 2. I moja gin powiedziała,że tak nawet jakbym brała insulinę,a sytuacja wyglądała by inaczej gdybym miała cukrzycę już przed ciążą .
 
Do góry