reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Dziewczyny Wy o zatwardzeniu a ja dziś miałam taką biegunkę że szoook...jednak jelitowka tak szybko nie puściła ale naszczescie jest już lepiej...chociaż przy tej biegunce zaczął mnie boleć brzuch tak od góry już się bałam że się coś zacznie. Dziś skończyłam 38 tydz więc w sumie już mogę 😊
Które pampersy Dada polecacie pure care czy extra care??

Miej na uwadze ze przed porodem wlasnie wystepuje oczyszczanie organizmu. Czyli potocznie biegunka :-) moze sie nalozyc u Ciebie jelitowka rodziny z przygotowaniem do porodu. Jak zacznie pobolewac tzn ze sa i przepowiadajace skurcze i ja bym sie szykowala. Np ladnie umyla wlosy, ogolila nozki itp:-) 38 to bardzo ladny tydzien :-))))

Ja lubilam pampersy z lidla, ale kazda mala dupcia inna i bedziesz musiala dopasowac do malenstwa.
Dady nie znam wiec nie wiem ktore lepsze.

Znieczulenia nie mialam.

Nie boj sie. Jestes dzielna kobietka i juz niedlugo bedziecie razem z drugiej strony brzuszka z malenstwem :-))))
 
reklama
Przespalam cala noc nie liczac siusiu. Dzien wczesniej noc zarwana przez chorego synka wiec pierdyliard pobudek. Mierze dzis cukier a tam 95 😮🥴 takze witam w 29tc z niespodzianka. Troche kijowa😔
 
Ja coś czuję że jak w czwartek ściągnie mi pessar to chyba zacznę rodzic. Bolą mnie jajniki jak na okres cały czas i wczoraj też miałam jakaś biegunkę :o mam nadzieję, że uda mi się jeszcze potrzymać kilka dni żeby ten 37 był skończony
 
Ja coś czuję że jak w czwartek ściągnie mi pessar to chyba zacznę rodzic. Bolą mnie jajniki jak na okres cały czas i wczoraj też miałam jakaś biegunkę :o mam nadzieję, że uda mi się jeszcze potrzymać kilka dni żeby ten 37 był skończony
Czyki Ty kochana jesteś tuż za mną ?? Która masz dokładnie tydzień ja 38+1
 
Miej na uwadze ze przed porodem wlasnie wystepuje oczyszczanie organizmu. Czyli potocznie biegunka :-) moze sie nalozyc u Ciebie jelitowka rodziny z przygotowaniem do porodu. Jak zacznie pobolewac tzn ze sa i przepowiadajace skurcze i ja bym sie szykowala. Np ladnie umyla wlosy, ogolila nozki itp:-) 38 to bardzo ladny tydzien :-))))

Ja lubilam pampersy z lidla, ale kazda mala dupcia inna i bedziesz musiala dopasowac do malenstwa.
Dady nie znam wiec nie wiem ktore lepsze.

Znieczulenia nie mialam.

Nie boj sie. Jestes dzielna kobietka i juz niedlugo bedziecie razem z drugiej strony brzuszka z malenstwem :-))))
Też mi przyszło do głowy to oczyszczanie ..ale zawsze odchodził mi czop a tu póki co nic..
Robiłam tak zawsze ze ten ostatni tydzień golenie mycie głowy było prawie codziennie 😊wczoraj umyłam głowę ale nóg już mi się nie chciało golić bo jakoś w tej ciąży to dla mnie wyczyn nie lada 😊
 
Też mi przyszło do głowy to oczyszczanie ..ale zawsze odchodził mi czop a tu póki co nic..
Robiłam tak zawsze ze ten ostatni tydzień golenie mycie głowy było prawie codziennie 😊wczoraj umyłam głowę ale nóg już mi się nie chciało golić bo jakoś w tej ciąży to dla mnie wyczyn nie lada 😊
Nogi to jeszcze luz ale pipka to jest wyzwanie. A słyszałam, że nawet wolą w szpitalu kiedy kobieta wygolona bo oni mają później łatwiej przy szyciu itd. ale czy to prawda..
 
Dziewczyny Wy o zatwardzeniu a ja dziś miałam taką biegunkę że szoook...jednak jelitowka tak szybko nie puściła ale naszczescie jest już lepiej...chociaż przy tej biegunce zaczął mnie boleć brzuch tak od góry już się bałam że się coś zacznie. Dziś skończyłam 38 tydz więc w sumie już mogę 😊
Które pampersy Dada polecacie pure care czy extra care??
Jeśli chodzi o pampersy to Gooskaw ma rację, każda dupka inna. My tam nakupilismy Dady przed porodem, bo znajomi zachwalali, a początkowo wcale się nie sprawdziły, jakby pupa nie oddychała, więc przez ponad rok jechaliśmy na Pampersie. Później już sprawdziły się Dada extra care. Polecam popróbować 🙂
 
Czy któraś z Was korzystała ze znieczulenia e trakcie porodu ??
Ja miałam jedną dawkę, bo na drugą anastezjolog nie mógł przyjść, bo był przy cesarce. Ogólnie znieczulilo mi tylko jedną stronę, ale to ponoć się często zdarza. Mimo, że tylko jedna strona to i tak się przydało 😁
 
reklama
Nogi to jeszcze luz ale pipka to jest wyzwanie. A słyszałam, że nawet wolą w szpitalu kiedy kobieta wygolona bo oni mają później łatwiej przy szyciu itd. ale czy to prawda..
Wydaje mi się, że to prawda. Jak odeszły mi wody to też szybkie mycie golenie, a później poród 🤣 ja ogólnie miałam mały brzuch, więc na spokojnie sama się golilam,ale koleżanki mówiły, że musiały korzystać z pomocy męża 😁
 
Do góry