reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Lokata no to korzystaj!
Ja sie wpisuje w kanon po 25tc cukry swiruja. Bo wczesniej taka bulka to byl luzik a dzis 156 az sie za glowe zlapalam. No ale trzeba wracac do sprawdzonych sposobow, buu:-) damy rade 💪

Sadness ja nie mam przebytej toxo. Bardziej boje sie niemytych warzyw i owocow niz mieska. Nawet mielone surowe probuje. Jaby tak czlowiek mial wszystko analizowac to by zwariowal.
Duzo wieksza mala?
Jest tydzień do przodu i szacowana waga426g ( pierwsza 410g mniej więcej w tym momencie), no ale ja juz mówiłam, że moja siostra też rodziła kluseczki 🙈
Pewnie gdyby była mniejsza to bym się martwiła ( ahh te mamy).

Myję wszystkie owoce i warzywa, sałaty które są myte itd. No ale parmeńską jem tylko smażoną/ pieczoną.
Łażą za mną też jakieś rzeczy których nie jadam w sumie- paprykarz 🤣🤣 no ale nie dotykam.
A tych szyneczek się boję, czasami jakąś drobiową skubnę ale jest ciężko !
 
reklama
Jest tydzień do przodu i szacowana waga426g ( pierwsza 410g mniej więcej w tym momencie), no ale ja juz mówiłam, że moja siostra też rodziła kluseczki 🙈
Pewnie gdyby była mniejsza to bym się martwiła ( ahh te mamy).

Myję wszystkie owoce i warzywa, sałaty które są myte itd. No ale parmeńską jem tylko smażoną/ pieczoną.
Łażą za mną też jakieś rzeczy których nie jadam w sumie- paprykarz 🤣🤣 no ale nie dotykam.
A tych szyneczek się boję, czasami jakąś drobiową skubnę ale jest ciężko !
Nie martwiłabym się aż tak tą wagą, to może się jeszcze zmienić kilka razy 🙂
A odnośnie toxo to miałam badaną teraz drugi raz (chyba już ostatni w ciąży), bo też nie przechodziłam. Ja pilnuję się z warzywami i owocami - wszystkie parzę przed zjedzeniem, szynki jakoś nie sprawdzałam nigdy, poza tym, że unikam surowych wiadomo. Także też spokojnie 🙂
 
Nie martwiłabym się aż tak tą wagą, to może się jeszcze zmienić kilka razy 🙂
A odnośnie toxo to miałam badaną teraz drugi raz (chyba już ostatni w ciąży), bo też nie przechodziłam. Ja pilnuję się z warzywami i owocami - wszystkie parzę przed zjedzeniem, szynki jakoś nie sprawdzałam nigdy, poza tym, że unikam surowych wiadomo. Także też spokojnie 🙂
Nie martwię się, no może poza tym, że moja siostra rodziła naturalnie swoje kluseczki, a moja nie chciała wyjść 🙈 i szyjka też się nie rozwierała.
Podejrzewam, że taki mój los 💁

A toxo będę badać po raz kolejny pod koniec miesiąca.
 
Otóż to🙈ja nawet nie mam w głowie porodu sn 💁
Zresztą ja się jednego i drugiego boję jak cholera.
Ty już przynajmniej wiesz, z czym się mierzysz, a to moja pierwsza ciąża to w ogóle nie mam pojęcia, co i jak. Dodatkowo na szkole rodzenia bardziej mnie straszą niż uspokajają 🙄
 
Ty już przynajmniej wiesz, z czym się mierzysz, a to moja pierwsza ciąża to w ogóle nie mam pojęcia, co i jak. Dodatkowo na szkole rodzenia bardziej mnie straszą niż uspokajają 🙄
Pierwsza jest cudowna !!! Człowiek jest taki super nieświadomy, nastawiony pozytywnie, wiadomo, że się boi ( pamiętam!) ale zdecydowanie lepiej myśleć pozytywnie 😊

To co to za szkoła rodzenia??
 
Ostatnia edycja:
reklama
A wiadomo, co tam u @Pati32? 🙂 Albo jak tam @Frogi? 🙂
Kochana ja się trzymam. Czekam właśnie w poczekalni u swojego ginekologa- zobaczymy co on powie. Wiecie jaki numer zrobiłam. Zamawiałam w piatek ostatnie rzeczy z wyprawki i zrobiłam tak że do koszyka wrzuciła wypełnienie liderki 120x90 a poszwe na kołdrę kupiłam innego rozmiaru 135x 100. Myślicie że to będzie masakra ?? Żeby oddawać ??
 
Do góry