reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Wszystko da sie obczaic w dzisiejszych czasach online:-) ja tak robilam pierwsza wyprawke i teraz tez tylko dokupuje. Chociaz jestem z tych co uwielbiaja sobie pomacac itp...:-)
Co do wozka - jedz bo to akurat mega wazna kwestia jak Ci sie bedzie dany model prowadzic, ale zrob to jak bedziesz sie lepiej czuc ;-)
Napewno dużo rzeczy zamówię,ale właśnie jeżeli chodzi o wózek to nie chciałabym tego robić online.
Swoją drogą robiłam dzisiaj placki ziemniaczane z gulaszem , dla siebie schodziłam i właśnie zjadłam jednego odgrzanego z sosem ,zobaczymy jaki będzie cukier. Jak narazie jestem zadowolona ,mam nadzieję ,że heohlobina mnie nie zawiedzie 🙈
 
reklama
Napewno dużo rzeczy zamówię,ale właśnie jeżeli chodzi o wózek to nie chciałabym tego robić online.
Swoją drogą robiłam dzisiaj placki ziemniaczane z gulaszem , dla siebie schodziłam i właśnie zjadłam jednego odgrzanego z sosem ,zobaczymy jaki będzie cukier. Jak narazie jestem zadowolona ,mam nadzieję ,że heohlobina mnie nie zawiedzie 🙈
116 ✌️
 
Paradoks nie? Trzymamy diete a boimy sie hemoglobiny 🤭 tez sie stresuje bo przeciez zjadlam te dwa paczki i ciastko i ostatnio sernik robilam i tez wtrynilam 🙈 a to srednia z ostatnich 3 mscy przeciez wiec nie powinno byc zle :-)
 
Paradoks nie? Trzymamy diete a boimy sie hemoglobiny 🤭 tez sie stresuje bo przeciez zjadlam te dwa paczki i ciastko i ostatnio sernik robilam i tez wtrynilam 🙈 a to srednia z ostatnich 3 mscy przeciez wiec nie powinno byc zle :-)
No dokładnie ,tymbardziej,że jak bez diety tak naprawdę miałam 5 to trzymając się jej jakkolwiek nawet powinno być niżej 🙈 na zdrowy rozum 😂 ale ja już się przekonałam,że w tej cukrzycy to nic nie ma na zdrowy rozum 😅
 
Nath swieta prawda. Amen.

To steresujemy sie dalej wszystkie razem z podobnych badz rozych powodow 😎😂
Ja myślałam,że nic mnie bardziej w tej ciąży nie przygnebi jak ta cukrzyca,a tu się okazało,że może być nieciekawie. Nie chcę przenosić gór,ale żebym chociaż mogła iść na zakupy ,wywiesić pranie itp bez tego dyskomfortu o strachu . Swoją drogą wizytę u diab mam teraz za długo ,ostatnia 14lutego,a następna 28 lutego .
 
Paradoks nie? Trzymamy diete a boimy sie hemoglobiny 🤭 tez sie stresuje bo przeciez zjadlam te dwa paczki i ciastko i ostatnio sernik robilam i tez wtrynilam 🙈 a to srednia z ostatnich 3 mscy przeciez wiec nie powinno byc zle :-)
A nie macie opcji w glukometrze sprawdzenia średniej cukrów z ostatnich 90dni? U mnie jest taka opcja to może u Was też i trochę Was uspokoi 🙂
 
reklama
No! Calkiem zapomnialam ze mam ta opcje tez 😁 dzieki za przypominajke ;-)
Ale ani troche mnie to nie uspokoilo:-p
Zwlaszcza po sniadaniu 156🙉 mysle sobie 'a sprobuje bulke orkiszowa z ziarnami dla odmiany' no to juz nie bede nic odmieniac 🥴
 
Do góry