reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
I jak tam cukry dzisiaj rano? 🙂

Niestety 92 ale nie wjechal ogorek tylko pomidor bo maz robil kolacje a juz nie chcialam mu truc gitary bo i tak chlopak chodzi na najwyzszych obrotach a ja tylko leze... glowa zaprzatnieta czym innym to najzwyczajniej zapomnialam 🤷‍♀️

Dzis sprobuje nie zapomniec a jeszcze zobacze co powie diabetolog.
 
Dzis mam w sumie juz 5j wiecej brac odkad zaczely szalec i zalecenie zwiekszac co 3 dni do uzyskania efektu. Jak nie uda sie to szpital.

Lactulosum mam bez roznicy czy do posilku czy bez z insulina doposilkowa.

Hemoglobina glikowana 5.33% powiedziala doktor ze rewelacyjny wynik i widac ze trzymam diete i tak dalej 💪

Zapomnialam zapytac czy ten kolor warzyw ma znaczenie 🤦‍♀️ ludzie co ten kalafior robi z ludzmi. Strasza tym szpitalem z kazdej strony i sie czlowiek odcina, no ale jak trzeba bedzie to trzeba.
 
Dzis mam w sumie juz 5j wiecej brac odkad zaczely szalec i zalecenie zwiekszac co 3 dni do uzyskania efektu. Jak nie uda sie to szpital.

Lactulosum mam bez roznicy czy do posilku czy bez z insulina doposilkowa.

Hemoglobina glikowana 5.33% powiedziala doktor ze rewelacyjny wynik i widac ze trzymam diete i tak dalej 💪

Zapomnialam zapytac czy ten kolor warzyw ma znaczenie 🤦‍♀️ ludzie co ten kalafior robi z ludzmi. Strasza tym szpitalem z kazdej strony i sie czlowiek odcina, no ale jak trzeba bedzie to trzeba.
Trzymam kciuki,żeby się obyło bez szpitala,bo cholerka w domu to w domu 😏
Ja mam to samo kalafior taki,że się boje co będzie dalej.
Ja dzisiaj po 17 jadę na wizytę apropo tego grzyba .
A w czwartek na hemoglobinę,ale wynik obejrzę dopiero w gabinecie diab 😭
 
Trzymam kciuki,żeby się obyło bez szpitala,bo cholerka w domu to w domu 😏
Ja mam to samo kalafior taki,że się boje co będzie dalej.
Ja dzisiaj po 17 jadę na wizytę apropo tego grzyba .
A w czwartek na hemoglobinę,ale wynik obejrzę dopiero w gabinecie diab 😭

Slusznie ze jedziesz. Popros o posiew z kanalu szyjki przy okazji. Bedziesz wiedziec czy nie od tego sie skracala szyjka. Ja dzis zawiozlam swoje probki do labu i tez czekam na wynik, oby do piatku byl.

Nie masz wgladu do badan swoich? Ja np mam badania w Diagnostyce i podgladam wyniki na swoim koncie kiedy chce. Tak samo u mnie jeszcze jest Alab ale tam rzadziej chodze bo maja drozej.
 
Slusznie ze jedziesz. Popros o posiew z kanalu szyjki przy okazji. Bedziesz wiedziec czy nie od tego sie skracala szyjka. Ja dzis zawiozlam swoje probki do labu i tez czekam na wynik, oby do piatku byl.

Nie masz wgladu do badan swoich? Ja np mam badania w Diagnostyce i podgladam wyniki na swoim koncie kiedy chce. Tak samo u mnie jeszcze jest Alab ale tam rzadziej chodze bo maja drozej.
Do gin chodzę prywatnie i prywatnie też robię badania i mam tego samego dnia w zasadzie wynik. A do diab chodzę do poradni,ona wystawia mi skierowanie i jadę do szpitala na badania i ostatnio zapytałam jak odbiorę wyniki to pani powiedziała,że pani doktor będzie miała w systemie 🤷
 
Dzis mam w sumie juz 5j wiecej brac odkad zaczely szalec i zalecenie zwiekszac co 3 dni do uzyskania efektu. Jak nie uda sie to szpital.

Lactulosum mam bez roznicy czy do posilku czy bez z insulina doposilkowa.

Hemoglobina glikowana 5.33% powiedziala doktor ze rewelacyjny wynik i widac ze trzymam diete i tak dalej 💪

Zapomnialam zapytac czy ten kolor warzyw ma znaczenie 🤦‍♀️ ludzie co ten kalafior robi z ludzmi. Strasza tym szpitalem z kazdej strony i sie czlowiek odcina, no ale jak trzeba bedzie to trzeba.
To się rozszalały te cukry i jakie zawzięte 🙄 kurcze, po takim zwiększeniu to oby już pomogło i żeby się obyło bez szpitala 💪💪💪dobrze zrozumiałam, że w trakcie dnia też dołączasz insulinę przed posiłkiem?
 
A bo to pewnie na NFZ diablo nie? Ale o wlasne wyniki rowniez mozesz prosic albo kopie albo wglad do nich. Pamietaj ze masz do tego prawo, a oni maja obowiazek udostepnic dokumentacje.
Tez chodze prywatnie ale duzo tez robie badan na nfz i chodze z wynikami i tu i prywatnie. Tzn juz nie chodze bo leze wiec zostaje tylko przy prywatnym lekarzu. Prywatny wiedzial o nfz a nfz nie wiedzial o prywatnym :-)) trza kombinowac zeby milionow nie placic darmozjadom 🤭
 
A bo to pewnie na NFZ diablo nie? Ale o wlasne wyniki rowniez mozesz prosic albo kopie albo wglad do nich. Pamietaj ze masz do tego prawo, a oni maja obowiazek udostepnic dokumentacje.
Tez chodze prywatnie ale duzo tez robie badan na nfz i chodze z wynikami i tu i prywatnie. Tzn juz nie chodze bo leze wiec zostaje tylko przy prywatnym lekarzu. Prywatny wiedzial o nfz a nfz nie wiedzial o prywatnym :-)) trza kombinowac zeby milionow nie placic darmozjadom 🤭
Tak . No niby nie ukrywają tylko wiesz nie mogę wytrzymać aż się dowiem 😅 Na wizycie mogę zrobić zdjęcie nawet mi daje takie wydruki żeby gin miała wgląd.
 
reklama
To się rozszalały te cukry i jakie zawzięte 🙄 kurcze, po takim zwiększeniu to oby już pomogło i żeby się obyło bez szpitala 💪💪💪dobrze zrozumiałam, że w trakcie dnia też dołączasz insulinę przed posiłkiem?

Tylko jak wiem ze 'zgrzesze'. Dostalam insuline przed swietami bozonarodzeniowymi doposilkowa. Bo barszczyku nie moglam sobie odmowic 🤷‍♀️a mialam wtedy takie parcie na buraki ze glowa mala 🙈 wiec lekarka znalazla alternatywe dla tych grzeszkow 🤭 i teraz musze ja brac przy lactulosum. A ze biore raz w tygodniu to tak. Doposilkowa mam tez w razie W.
 
Do góry