reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Bo sa dwie szkoly: od pierwszego kesa i po skonczonym posilku. Ale to od pierwszego kesa zaczyna sie praca organizmu wiec to jest bardziej miarodajne.

Ja w puerwszej ciazy tez badalam po posilku 🤷‍♀️
 
No strzele sobie w glowe. Dzisiaj 93 pomimo zwiekszenia o 3 j insuliny.
Podpowiedzcie co jecie na kolacje bo moze moja kolacja zaczela szwankowac a bylo chleb szynka i duzo pomidora.
Nabialu sie boje bo mam pozniej bole brzucha i juz nie wiem :-(
Chleb zmieniac?
I nawet doswiadczona ja sie gubie przy takich wartosciach 🤷‍♀️😔
Spróbuj tego pomidora zamienić na jakies inne warzywo, oby nie czerwone. Już kiedyś pisałam, że u mnie w wytycznych było napisane, żeby sprawdzić, czy czerwone warzywa jedzone na kolację pierwsza i tę nocną nie podnoszą mi porannego cukru i właśnie ja z nich na wieczór zrezygnowałam, więc może i tobie coś to pomoże 🤷ja jem na kolację jedną kromkę chleba z szynką i albo daje ogórka, albo bez niczego 🙂
 
reklama
Do góry